Як підключити джойстик Xbox 360 до PS3 і навпаки

Консолі Sony Playstation і Xbox пропонують безліч функцій: вони дозволяють дивитися фільми, слухати музику, але основна причина, по якій люди всього світу різного віку і професій так люблять ці пристрої, — можливість пограти в улюблені ігри. Для геймерів важливо добре відчувати джойстик, щоб повноцінно керувати ігровим процесом. А для професійних киберспортсменов це важливо подвійно, адже комфортні умови — запорука хороших спортивних результатів. Часто трапляється, що є приставка з рідним геймпадом, але з якоїсь причини геймеру зручніше використовувати чужий маніпулятор. У цій статті ми розглянемо, як підключити джойстик від Хбокс до Sony PS і навпаки.

Підключення стороннього геймпада

Чи можливо підключити джойстик від Xbox до PS3 і навпаки?

Підключаємо різні джойстики до консолей Xbox і PS

Для кожної консолі випускається велика безліч додаткових аксесуарів: джойстиків, геймпадов, коробок передач, керма і так далі. Природно, кожен виробник зацікавлений в тому, щоб купували саме його продукцію, тому ігрові маніпулятори випускаються з унікальними штекерами, придатними тільки під певну модель.

Безпосередньо підключаються тільки джойстики Sony PS4 до консолі Sony PS 3. У всіх інших випадках, навіть якщо геймпад від PS3, а консоль PS4, для підключення знадобиться спеціальний перехідник. Розглянемо різні способи підключення, в тому числі Xbox 360 до PS3.

Cronusmax

Виробники Cronusmax позиціонують своє дітище як універсальний пристрій для підключення всіх існуючих моделей геймпадов до різних приставок. Варто сказати, що користувачі оцінили по достоїнству цю розробку і успішно використовують, щоб грати на Sony PS з геймпадом від Іксбокс і навпаки.

Cronusmax

Девайс Cronusmax підключається до вашої приставці через USB-вхід. Якщо у вас нова версія Cronusmax, то в комплекті з перехідником поставляється адаптер Вай-фай, що дозволяє підключити джойстик Sony PS4 без кабелю. При використанні застарілих моделей або маніпуляторів інших виробників (наприклад, від Xbox 360, до Xbox 360), джойстик підключається безпосередньо до перехідника за допомогою рідного кабелю. Ціна Cronusmax в інтернеті знаходиться в межах 40-60 американських доларів.

Titan One

Titan One вважається більш досконалим перехідним пристроєм, хоча на ділі мало чим відрізняється від описаного вище Cronusmax. Обидва ці девайса можна налаштовувати під ваші потреби. Існує можливість підключення перехідного адаптера до персонального комп’ютера, можливість підключення миші до самого аксесуару. Однак точність настройки миші викликає питання. Для Titan регулярно виходить оновлення програмного забезпечення.

Titan One

Якщо ваша ігрова приставка не хоче підключати ігровий кермо, то Titan допоможе його налаштувати. Підключити геймпад від Sony PS4 можна по Вай-фай, інші геймпади підключаються через кабель. Вартість Titan One десь в районі 55-75 американських доларів.

Cross Battle Adapter

Цей перехідний девайс розроблений з дуже вузьким функціоналом: він дозволяє підключити геймпад від Xbox 360 до PlayStation 3. На цьому все. Хоча, з огляду на популярність таких PS3 і Xbox 360, у Cross Battle Adapter досить численна аудиторія споживачів. У найновіших версіях ігровий маніпулятор можна підключити за технологією Вай-фай, використовуючи спеціальний адаптер. Застарілі версії підтримують стандартний спосіб підключення геймпадов за допомогою кабелів. Саме перехідний пристрій підключається до консолі через USB.

Cross Battle Adapter

Ціна Cross Battle Adapter в інтернеті близько 15 американських доларів.

Brook Super Converter

Окремо варто відзначити девайс від компанії Brook Design. Super Converter від Brook має дуже хороші відгуки користувачів. Виглядає девайс як сама стандартна флешка. Працює напряму від джойстика і до консолі і підтримує точне виконання більшості функцій маніпуляторів за рідкісним винятком. Наприклад, при використанні джойстика DualShock 4 на Xbox One НЕ зчитується рівень нахилу.

Brook Super Converter

По суті, Brook Super Converter — конкурент перехідника Titan One. Але якщо Titan підтримує підключення будь-яких маніпуляторів до будь-яких ігрових приставок, то з Super Converter так не вийде. Щоб підключити геймпад від Іксбокс Ван до PS4 і навпаки, буде потрібно два перехідника: один для маніпулятора, інший для консолі. Проте, якщо вам потрібно всього лише підключити нерідний маніпулятор до своєї приставці, Brook Super Converter — відмінний вибір, адже його ціна нижча, ніж у конкурентів (десь в межах 40 доларів США).

висновки

Геймерська аудиторія розширюється з кожним роком, а попит, як відомо, народжує пропозицію. Тому ігрова індустрія не стоїть на місці: випускаються нові ігри, під них випускаються нові консолі і девайси. У кожної фірми-виробника власні стандарти підключення аксесуарів, тому щоб з’єднати ігровий маніпулятор з консоллю іншого виробника, потрібно придбати спеціальний перехідною адаптер. Як правило, ціна на перехідні пристрої в межах 50 доларів США. Така вартість трохи лякає, але якщо від цього залежить ваш комфорт і кількість киберспортівних перемог, то, без сумніву, це вигідне вкладення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector