Як перевстановити Стим

Деяких геймерів може хвилювати такий сюжет при проблемах з самим популярної ігрової мережею: «перевстановити Steam, а всі ігри пішли». Відразу варто запевнити, що, навіть якщо видалити Стим з ПК, куплені продукти все одно залишаться в бібліотеці. Інша проблема — вони зникнуть з жорсткого диска. Однак і її можна вирішити: повернути сервіс без втрати з комп’ютера придбаних в ньому продуктів.

перевстановлення Стіма

Як перевстановити Steam без втрати ігор.

правильна перевстановлення

Є користувачі, які накачали гри в сумі на терабайти пам’яті. Дуже не хочеться все потім заново встановлювати після відновлення сервісу Steam, якщо він раптом почав глючити, провисати, давати збої. Вихід є, і він досить простий. Щоб не дивитися з болем, як дорогоцінні творіння розробників видаляються, необхідно лише дотримуватися цієї інструкції.

 1. Відкриваємо папку, в якій знаходиться встановлений сервіс (легко зробити, клікнувши правою кнопкою миші по ярлику Steam на робочому столі і вибравши «Розташування файлу»).
 2. Знаходимо папку steamapps і копіюємо її в будь-яке інше місце. Копіювати папку steamapps
 3. А також знаходимо файл userdata і робимо з ним те ж саме. Копіювати папку userdata
 4. Відкриваємо «Панель управління», знаходимо «Програми та засоби» — «Установка і видалення програм».
 5. Вибираємо зі списку Стим, чекаємо, поки він видаляється.
 6. Встановлюємо сервіс, скачавши з офіційного сайту.
 7. Перед запуском програми заходимо в директорію з нею і вставляємо із заміною скопійовані файл і папку.

ПОРАДА. Steamapps може важити чимало, якщо ви дуже багато купували в стім (зате гри не втечуть), тому подбайте про наявність потрібного місця на диску. Такий спосіб може іноді працювати зі збоями. Тому ось його спрощений варіант.

Ще більш просто

Якщо вам не подобається завантажувати інсталяційний клієнт і возитися з ним, можна зробити переустановку трохи легше, при цьому також відновити ігрову мережу і все придбання.

 1. Так само знаходимо папку зі стим і вирізаємо або копіюємо звідти розділ steamapps і вже два файли: userdata і steam.exe. копіювати steam.exe
 2. Видаляємо з папки все, що залишився вміст вручну (краще вибрати безповоротне видалення).
 3. Вставляємо збережені файли.
 4. Запускаємо Steam.exe. Відкриється клієнт по установці і запропонує встановити Стим на цей комп’ютер.
 5. Встановлюємо.

От і все! Ці способи дозволяють заощадити купу часу і трафіку. До речі, навіть якщо ви не встановите ігрову мережу заново, то зможете грати в врятовані таким чином гри. Але тільки в ті, що не жорстко прив’язані до Стиму, і тільки в офлайн-режимі.

Можливі проблеми при установці

Трапляється, що Стим не хоче встановлюватися і просить інсталювати його в «папку за замовчуванням». Що робити в такому випадку. Справа в тому, що сервіс як і раніше дуже капризно вибирає директорію. Йому потрібно, щоб вона містила тільки латинські символи. Саме тому спочатку він стояв у вас в папці «C: / Program Files» (адже так?). Виберіть таке розташування, щоб весь шлях складався з англійських букв і не містив кирилиці.

ПОРАДА. Такі ж проблеми можуть виникнути, якщо ви вирішили перевстановити Стим другим способом. Вихід з нього: створити папку Steam в директорії «C: / Program Files». Після цього запускаємо там файл Steam.exe.

Тепер ви знаєте, як правильно переустановити Стим, не видаляючи гри. Адже в першу чергу варто цінувати свій час. Ну і, звичайно ж, трафік, якщо він у вас не безлімітний.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector