Як перетворити смартфон в точку роздачі інтернету по Bluetooth

У будь-якої людини може виникнути необхідність поділитися інтернетом. Для цього придуманий тетерінг — роздача мобільного інтернет через Wi-Fi, але що робити в тому випадку, якщо модуль Wi-Fi на вашому пристрої не працює або відсутня? Є відмінне рішення — за допомогою інтернету можна ділитися по Bluetooth, правда, швидкість буде невисокою.

Розшарити інтернет по Bluetooth можна двома способами: стандартними можливостями Android і за допомогою стороннього додатка. У першому випадку на смартфон або планшет не потрібно нічого встановлювати, а в другому швидкість з’єднання буде вищою.

Стандартний спосіб

Відкрийте системні настройки, перейдіть в розділ «Ще» і натисніть на «Налаштування модему». Переведіть тумблер «Bluetooth-модем» в активне положення. Пристрій перейшло в режим роздачі інтернету, тепер інші гаджети зможуть підключатися до нього і витрачати його трафік.

стороннє додаток

Скачайте з Google Play додаток BlueDUN + і запустіть його. Ви побачите кнопку «Запустити Службу», натисніть її. З’явиться запит на дозвіл пошуку смартфона іншими пристроями. Зазвичай цей процес займає кілька секунд.

Створіть між пристроями по Bluetooth стандартним способом і через меню BlueDUN + виберіть гаджет, якому ви хочете надати інтернет.

Як підключитися до інтернету через Bluetooth

На пристрій, який вам потрібно підключити до інтернету, відкрийте настройки та увімкнення роботу модуля Bluetooth. У списку доступних до підключення пристроїв ви побачите те, на якому налаштована роздача інтернету. Натисніть на нього і зробіть пару. Тепер можна користуватися інтернетом.

Як підключити комп’ютер до інтернету через Bluetooth

— Перейдіть в «Панель управління».
— Відкрийте меню «Обладнання і звук».
— Виберіть «Пристрої та принтери».
— Переконайтеся, що на комп’ютері активовано бездротовий модуль Bluetooth
— На верхній панелі натисніть на «Додавання пристрою».
— У вікні зі знайденими пристроями знайдіть назву смартфона, до якого потрібно підключитися, виділіть її та натисніть на кнопку «Далі», яка знаходиться праворуч внизу активного вікна.
— Підтвердіть секретний код на обох пристроях.
— У вікні всіх пристроїв натисніть правою клавішею мишки на назві доданого пристрою. У спливаючому меню виберіть «Підключитися через», а потім «Точка доступу».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector