Як перетворити PDF в Word і Word в PDF

У сучасному світі люди все частіше відходять від роботи з документами в класичному, «паперовому» вигляді, віддаючи перевагу електронним. У зв’язку з цим, більшість користувачів стикаються з проблемою конвертації документів різних розширень. У цій статті докладно розглянемо, що робити, якщо doc або rtf файл потрібно перевести в pdf, і навпаки. Перевага формату pdf в тому, що він дуже зручний для перегляду і читання, але зовсім не підходить для редагування, а з документами Word ситуація діаметрально протилежна. Як же зробити роботу з документами комфортної? Якраз про це і поговоримо нижче. Давайте розбиратися. Поїхали!

Конвертація текстових форматів файлів

Найкраще для перетворення документа підходять онлайн-сервіси

Найпростіший варіант вирішення цього завдання — скористатися спеціальними онлайн-сервісами. Такий підхід дозволяє позбутися від купи непотрібних турбот таких, як скачування і установка відповідної програми. При цьому результат нічим не відрізняється. Таких сервісів існує досить багато і між собою вони мало чим відрізняються. Виберіть той, який вам більше до душі. Варто відзначити, що при такому способі можливі проблеми з якістю одержуваного файлу, тобто деякі користувачі скаржаться, що частини тексту перетворюються некоректно і на місці потрібної інформації, посеред документа можна отримати просто набір чисел. Такі неприємності виникають не завжди, але цілком можливі. Так що майте це на увазі.

Рішенням може стати використання платних онлайн-сервісів, які повністю відповідають за якість перетвореного файлу. Серед інших варто виділити Abby FineReader. Після реєстрації на сайті сервісу ви отримаєте можливість конвертувати десять сторінок без будь-якої плати. Надалі ви зможете безкоштовно перетворювати по п’ять сторінок кожен місяць. У тому випадку, якщо ви плануєте регулярно здійснювати подібні операції, то варто задуматися над платним аккаунтом. Abby FineReader працює просто, швидко, надійно і якісно, ​​а тому це може стати для вас вигідним рішенням.

Платний сервіс Abby FineReader

Наступний варіант — встановити програмне забезпечення для конвертації на свій комп’ютер. З подібних утиліт варто виділити все ту ж Abby FineReader, тільки вже в деськтопной, а не в онлайн-версії. Від інших продуктів подібного роду її відрізняють якість і надійність роботи. На жаль, цей продукт є платним. При бажанні можна знайти і безкоштовну піратську версію, однак, в такому випадку за якість ніхто не ручається, а це значить, що ця утиліта не дасть вам ніяких переваг в порівнянні з іншими.

Основні завдання Abby FineReader

Також конвертувати pdf в doc формат і навпаки можна безпосередньо в Microsoft Word 2013. В останній версії цього текстового редактора розробники передбачили подібну функцію, щоб полегшити життя користувачам. Варто відзначити, що в разі, якщо документ містить безліч картинок, то вміст отриманого файлу може дещо відрізнятися від очікуваного результату. Все, що потрібно зробити для перетворення — відкрити pdf в Word, далі, програма попередить про те, що не підтримує такий формат і запропонує перевести його в потрібний. Провести зворотне перетворення можна в пункті «Зберегти як». Досить вибрати потрібний формат і підтвердити.

Збереження документа в потрібному форматі

Як бачите, процес абсолютно не складний і не вимагає багато часу. Тепер ви будете знати, що робити в разі, якщо знадобиться відредагувати pdf документ — достатньо скористатися одним із запропонованих способів. Кожен підхід хороший і ефективний, просто вибирайте найбільш зручний для вас. Пишіть в коментарях чи допомогла вам ця стаття і питайте все по розглянутій темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector