Як перекинути відео з телефону на комп’ютер

Мобільними пристроями зручно користуватися поза домом. Смартфон допомагає скоротати час в черзі на прийомі до лікаря, в дорожній пробці і в інших ситуаціях. Але дивитися фільми або грати в ігри приємніше і зручніше все ж на персональному комп’ютері. У деяких ситуаціях виникає потреба перекинути якесь відео з вашого телефону на персональний комп’ютер. Як це зробити, читайте далі.

Спосіб передати файли з телефону на ПК без інтернету

Передача даних між домашніми пристроями є актуальною темою в усі часи. Для цього завдання вже є безліч програмних рішень і способів. Кращі з них ми перерахуємо в цій статті. Якщо у вас немає можливості скористатися мережею для передачі файлів, ви можете використовувати кабель USB. Він є в комплекті кожного мобільного телефону, і дозволить передати відео з гаджета на ПК. Навіть якщо у вас його немає, купити його можна на кожному розі.

USB кабель
USB кабель для підключення до ПК

Наступні ваші дії будуть такими:

 1. Підключіть USB кабель до комп’ютера і до телефону. Не обов’язково для цього відключати пристрої;
  Підключіть кабель до ПК
  Підключіть кабель до ПК і телефону
 2. На клавіатурі комп’ютера натисніть разом клавіші WIN + E. Зробити це потрібно, перебуваючи на робочому столі Windows;
 3. З’явиться вікно, в якому зліва потрібно вибрати «Цей комп’ютер»;
  Виберіть
  Виберіть «Цей комп’ютер» в провіднику
 4. Тепер візьміть в руки мобільний телефон. На екрані повинні з’явиться кілька режимів роботи (якщо не з’являються — опустіть шторку і знайдіть їх). Через безліч видів моделей смартфонів ці режими можуть називатися по-різному. Спробуйте вибрати режим «USB накопичувач»;
 5. У провіднику Windows повинен з’явиться ще один локальний диск — пам’ять вашого мобільного пристрою.
  Пам'ять телефону в провіднику
  Пам’ять телефону в провіднику Windows

Відкрийте цей диск і знайдіть папку, куди ви зберегли відео. Якщо ви хочете передати на ПК файл, який був знятий на камеру, то відеофайл можна знайти в файлах у Галереї. У смартфонах Android це папка «DCIM». У ній знайдіть потрібний файл з відео і перетягніть його в папку на комп’ютері. Таким же способом можна перекидати на комп’ютер інші типи файлів. Наприклад, музику або свої фотографії. І навпаки, підключіть USB, щоб передати файли з комп’ютера на мобільний пристрій.

Читайте також: як перенести фото з телефону на комп’ютер покроково для чайників.

Перекинути невеликі за розміром відео зі смартфона на комп’ютер

Невеликі файли можна передавати між пристроями за допомогою хмарних сервісів або навіть Вашу електронну поштову скриньку. Оскільки кожному новому ящику відводиться досить багато вільного простору для використання в своїх цілях. Якщо ви не зареєстровані ні в одній пошуковій системі (Гугл, Яндекс), то пошта напевно є у кожного. Невеликий мінус такого способу — низька швидкість віддачі файлів в інтернет. Це особливість протоколу мережі, якою ми з вами користуємося. Простіше кажучи — час на вивантаження файлів піде більше, ніж на час їх скачування.

Пам'ять телефону в провіднику
Поштові клієнти в Гугл Плей Маркет

Щоб ви змогли відправити файли відео поштою на свій комп’ютер, скачайте додаток пошти в Play Market або App Store. Клієнт пошти для мобільних пристроїв є практично у всіх популярних електронних скриньок. Введіть в пошуку «Електронна скринька», виберіть і встановіть програму, в якому у вас є аккаунт. Авторизуйтесь в своє поштовому профілі і створіть новий лист в додатку.

Подальший порядок дій для передачі відеороликів з телефону на ваш комп’ютер:

 1. Виберіть кнопку зі скріпкою в новому листі;
  Виберіть скріпку
  Виберіть скріпку в новому листі
 2. У провіднику виберіть галерею, щоб тут знайти відеофайл. Якщо файл знаходиться в іншому місці і знайти його можна тільки через менеджер файлів, відкрийте розташування файлу. Виберіть його, а після натисніть в меню кнопку «Поділитися». Виберіть поштове додаток, яке ви недавно скачали на свій смартфон;
  Виберіть галерею
  Виберіть галерею, щоб знайти відео
 3. Після вибору файлу він почне завантажуватися в лист. Ви побачите по статусу, коли завершиться завантаження;
  виберіть файл
  Виберіть файл для завантаження
 4. Після її завершення натисніть кнопку «Меню» внизу екрану і натисніть пункт «Зберегти чернетку»;
  зберегти чернетку
  Виберіть в меню «Зберегти чернетку»
 5. Тепер в браузері відкрийте свою поштову скриньку, з яким ви працювали в мобільному пристрої. авторизуйтесь;
 6. Знайдіть папку «Чернетки». Це стандартна папка для кожного поштового сервісу;
  Виберіть папку
  Виберіть папку «Чернетки» в пошті
 7. Знайдіть своє відео і натисніть кнопку «Завантажити».

У деяких випадках кнопки для завантаження немає. Тоді просто натисніть на файл, і він почне завантажуватися. Цей спосіб є універсальних для багатьох пристроїв. А також для всіх операційних систем. Якщо у вас є акаунт в пошукових сервісах, то за замовчуванням вам доступно хмарне дисковий простір. Це допоможе перекинути відео на ПК зі смартфона.

Наприклад, якщо ви зареєстрували акаунт в Гугл — авторизуйтесь і перейдіть на головну сторінку. Виберіть в кутку вгорі квадрат з точок або з маленьких квадратів.

Виберіть угорі розділ
Виберіть угорі розділ з сервісами Гугл

І натисніть на пункт Google Drive.

Виберіть Google Drive
Виберіть в списку Google Drive

У цій програмі ви можете завантажувати файли і завантажувати їх на будь-яких пристроях. Для мобільних пристроїв необхідно також завантажити додаток Google Drive, щоб мати можливість перекинути відео з будь-якого пристрою на ноутбук, комп’ютер і назад.

Це може бути корисним: Як передати зображення з телефону на комп’ютер.

Завантажити ролик на ПК через SHAREit

Продовжуємо розглядати універсальні способи обміну файлами між телефоном і комп’ютером. Наступна програма SHAREit. Ця програма існує вже кілька років. І в деяких пристроях є в списку програм, які встановлені виробником. Якщо її немає в вашому мобільному пристрої, завантажте її через Play Market. «Важить» вона мало. Тому багато місця в пам’яті не займає.

Цю ж програму потрібно встановити на комп’ютер з Windows або Mac, завантаживши з сайту https://www.ushareit.com/.

Виберіть систему
Виберіть систему і натисніть Download

На жаль, утиліта не має російської мови. Але це не біда, зараз ми навчимося з нею поводитися.

Після запуску інсталятора
Після запуску інсталятора SHAREit

Порядок дій:

 1. Відкрийте на смартфоні додаток і натисніть «Підключити до ПК»;
  Підключити до ПК
  Підключити до ПК
 2. Ви побачите, що програма пропонує нам просканувати штрихкод на комп’ютері. Натисніть кнопку для сканування;
  Погодьтеся з умовами використання
  Погодьтеся з умовами використання
 3. Запустіть SHAREit на Windows і виберіть кнопку «Показати штрихкод»;
  Показати штрихкод
  Натисніть «Показати штрихкод»
 4. Ви побачите, як почнуть підключатися між собою пристрої;
  Штрихкод для доступу
  Штрихкод для доступу до пристрою
 5. На обох пристроях відобразяться кнопки для додавання файлів;
  Пристрої готові до передачі файлів
  Пристрої готові до передачі даних
 6. У мобільному додатку відображаються папки з даними. Натисніть на папку «Галерея», щоб відкрити розташування файлу відео;
 7. На смартфоні знайдіть потрібний файл або кілька. Відзначте їх галочкою. А відправляться вони тільки після того, як ви підтвердите цю дію. Ніяких додаткових вказівок не потрібно. Файли відразу ж буде завантажено в пам’ять комп’ютера;
  перетягніть файли
  Перетягніть файли у вікні для передачі

Точно так діє передача даних з комп’ютера в смартфон. Передані файли можна буде знайти в папці SHAREit на пристроях. Кінцеву папку для отримання файлів можна вказати в налаштуваннях.

У додатку SHAREit є й інші способи передачі даних, наприклад, через точку доступу Wi-Fi. У додатку немає обмеження на розмір файлу. Передача даних в стандартному режимі відбувається по мережі в зашифрованому вигляді. Цей спосіб стане в нагоді в тому випадку, якщо на вашому ноутбуці немає драйвера на Wi-Fi або мережевий адаптер. Без яких підключення до інтернету неможливо.

Передача відеофайлів між пристроями по Bluetooth

Є й інші способи передати свої файли через комп’ютер на смартфон. Або з мобільного пристрою на ПК. Bluetooth не є універсальним способом, так як технологія є не на всіх комп’ютерах. Його можна знайти на ноутбуці, але в персональному комп’ютері такий модуль часто потрібно встановлювати окремо. До того ж спосіб не підходить для великих файлів. Дані будуть передаватися занадто довго (Bluetooth v 2.0 — 3 мегабайта в секунду).

Якщо у вашому ноутбуці є блютуз, то він відмінно підійде, щоб перекинути відео з вашого телефону на стаціонарний комп’ютер. А також музики MP3 і фотографій. На мобільному пристрої з Android він підключається при опущеною шторкою. Або в настройках мережі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector