Як конвертувати HEIС-зображення в JPG

У мобільних пристроях гострою необхідністю є економія ресурсів пам’яті. Навіть якщо її обсяг цілком пристойний на перший погляд, то чим краще камера, наприклад, і вище якість знімків / відео, тим більше їх «вага», і ось вже виявляється, що 32 і 64 ГБ — це не так багато. І якщо сховище андроїда можна розширити мікрофлешкой, то iPhone позбавляє користувачів такої можливості. Зате розробники останнього придумали власний формат фото — heic, який стискає знімки без втрати якості, але відображається лише на «рідних» пристроях лінійки Apple, що змушує задуматися про способи перекладу його в jpg. Методів конвертації кілька:

 • за допомогою спеціальної онлайн-програми;
 • через додаток, що вимагає установки;
 • шляхом завантаження та подальшого завантаження фото з соціальних мереж.

Як конвертувати HEIС-зображення в JPG

Способи конвертації HEIС-зображення в JPG.

Онлайн-конвертер

Сервісів, які пропонують послугу з конвертації фото з heic в jpg і jpeg досить багато. Щоб знайти їх, потрібно просто внести в рядок браузера відповідний запит. Вибирайте такий ресурс, який здатний обробляти зображення пакетно, т. Е. По кілька штук за раз. Як скористатися онлайн-конвертером:

 1. Скиньте фото на ПК в окрему папку (для цього підключіть iPhone до ПК і виберіть у вікні «Імпорт фото і відео»).
 2. Відкрийте сайт.
 3. На будь-якому з них, незалежно від вашого вибору буде кнопка «Додати файли з комп’ютера» або «Завантажити» або Upload Photo, якщо ресурс англомовний.
 4. Виберіть свою папку і дочекайтеся повного завантаження всіх файлів.
 5. Натисніть «Конвертувати» або «Перетворити» або іншу кнопку, де пропонується змінити формат.
 6. Виберіть вихідний розширення: jpg або jpeg.
 7. Підтвердіть конвертацію.
 8. Скачайте готові фотографії.

Деякі конвертери пропонують додаткові послуги: стиснення, корекцію, кадрування і т. П. Ви можете вибрати що-небудь із запропонованого, але пам’ятайте, що стиснення передбачає втрату якості. Недолік такого способу в тому, що швидкість обробки безпосередньо залежить від хорошої роботи інтернету. Якщо у вас проблеми зі з’єднанням, то пакетна конвертація затягнеться на годинник.

встановлене додаток

На iPhone можна встановити спеціальний додаток-конвертер iMazing і перетворювати heic в jpg до того, як перенести фото на ПК під управлінням Windows. Коли ви відкриєте додаток, будуть з’являтися підказки, що потрібно робити, схема така:

 1. Ви вибираєте кілька фото і завантажуєте в додаток.
 2. Перевіряєте, щоб в рядку Format було вказано jpg (якщо ви оберете png, то уникнете втрати якості).
 3. Поруч буде невелика позначка «Зберегти дані EXIF». Ця опція дозволяє зберегти всі попередні налаштування камери, завдяки яким фото набуло той чи інший вид: яскравість, температуру, баланс та інше.
 4. І далі потрібно налаштувати якість зображень на виході. Зрозуміло, чим вище воно буде, тим більше будуть «важити» фотографії. Враховуйте обсяги пам’яті свого пристрою.
 5. Тепер натисніть ОК або Convert і чекайте результат.

iMazing

Конвертація через соціальні мережі

Якщо iOS вашого телефону і ОС комп’ютера жодним чином не бажають синхронізуватися навіть через iTunes або у вас немає можливості скористатися одним із запропонованих вище способів, є ще непоганий варіант. Коли ви публікуєте фото в соціальні мережі, воно перекладається в jpg автоматично, а відкрити свою сторінку ви можете з будь-якого пристрою. Щоб прискорити процес завантаження і скачування, краще скористатися Facebook або «Вконтакте». Чинимо так:

 • Створюємо закритий альбом (на цій стадії вам запропонують вибрати, хто може його переглядати, встановіть «Тільки я») і грузи туди всі бажані фотографії.
 • Включаємо ПК. Якщо ви користуєтеся браузером «Яндекс», зайдіть у вкладку «Додатки» і виберіть Savefrom.net і увімкніть його. Відкрийте сторінку в соціальній мережі, де ви створили альбом — прямо на його обкладинці з’явиться стрілочка «Завантажити». Натисніть значок, і вся папка завантажиться цілком. Savefrom.net
 • Якщо у вас браузер «Гугл Хром», то Savefrom.net доведеться завантажувати на ПК з офіційного сайту (це безкоштовно). Завантажте, встановіть і переходите до альбому. Стрілки, як в попередньому випадку, не буде, але можна скопіювати посилання (тільки копіюйте на сам альбом, а не на окреме фото), відкрити програму і вставити її туди. Всі зображення завантажить вже перетвореними.

Звичайно, при такому способі можна втратити частину ефектів, які були в первинному форматі, зате не доведеться мучитися з синхронізацією iPhone і ПК. Такий метод не підходить для «Однокласників» і Instagram — фотографії будуть скачиваться, але тільки по одній, що дуже незручно, коли їх багато.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector