Як передавати файли по Wi-Fi між пристроями на Android

fiiser.png
Apple для передачі даних створила AirDrop, за допомогою якого можна швидко передавати файли по Wi-Fi будь-якого обсягу між будь-якими пристроями від Apple. На жаль — Android такого функціоналу з коробки позбавлений, проте на це і відкрита система — його можна легко додати.

Для передачі даних буде потрібно встановити на обидва пристрої програму ES Провідник — вона безкоштовна в Google Play. Тепер потрібно підключити обидва пристрої до однієї мережі Wi-Fi — якщо її немає, то можна її створити в настройках будь-якого з пристроїв. Після цього виберіть потрібні файли для відправки і натисніть на кнопку «Відправити» (якщо їх дві, то шукайте ту, що зі значком як на скріншоті нижче), виберіть пристрій, на яке потрібно передати дані, погодьтеся їх прийняти на тому пристрої (для цього там повинен бути відкритий ES Провідник) і виберіть місце, куди їх зберегти. Все, тепер залишається тільки чекати, коли передача завершиться:
send-option.jpg
Швидкість передачі виявляється на рівні 3-4 МБ / с, що на порядок швидше, ніж по Bluetooth, і дозволяє передавати за розумний час навіть фільми.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector