Як отримати Fortnite для Android на Galaxy S7, S8, S9 або Примітка 8 прямо зараз

Час грати — Fortnite тепер офіційно доступний на Android. Однак гра не буде доступною відразу в екосистемі Android. Fortnite Battle Royale починається спочатку на пристроях Samsung. Це означає, що якщо у вас є Galaxy S7, S8, S9, Примітка 8, Tab 3 або Tab 4, тепер можна завантажити гру.

Гра також буде доступна в новому Galaxy Note 9, але телефон ще не був випущений. Тим часом, поки ви не матимете перерахованих вище пристроїв Samsung Galaxy, ви зможете отримати доступ до Fortnite від усіх інших користувачів Android. Якщо ви хочете отримати ще більшу перевагу, прочитайте наведені нижче поради.

  • Не пропустіть: всі поради Fornite трюки, які вам потрібно знати

Щоб завантажити Fortnite на пристрій Galaxy, знайдіть і запустіть Galaxy Apps на своєму пристрої Samsung. Хоча ви не можете шукати Fortnite на даний момент, є досить хороший ігровий банер, як тільки Galaxy Apps відкриється. Натисніть цей банер, а потім у меню «INSTALL» OPEN «у спливаючому вікні, щоб почати завантаження Fortnite.

Інсталятор Fortnite потребуватиме доступу до фотографій, медіа та файлів на вашому пристрої Galaxy. Надайте цей дозвіл, натиснувши «LET» у спливаючому вікні, і правильна гра почне завантажуватися на ваш пристрій. Нарешті, натисніть LAUNCH.

Після завершення другого завантаження ви отримаєте дві нові програми на вашому пристрої Galaxy — «Fortnite Installer» і «Fortnite» — ігровий файл. Ви можете видалити інсталятор Fortnite, якщо хочете, але ми рекомендуємо зберегти його, щоб продовжувати отримувати оновлення гри.

Хоча були повідомлення про те, що ви також можете завантажити Fortnite з Game Launcher, це не так. Тим не менш, ви можете додати гру до запуску гри після завантаження з програми Galaxy, тому що ви зможете скористатися перевагами підвищення продуктивності.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector