Як оновити iPad

Користувачі Apple можуть бути впевнені в тому, що їх гаджети завжди будуть отримувати максимально можливі для заліза поновлення. Тобто, якщо Айпад «потягне» нову iOS, то він її отримає. На відміну від конкурентів, які надають свою операційну систему виробникам кінцевих планшетів, тобто створюють між собою і користувачем зайва ланка, купертіновского компанія виконує всі етапи сама. Це дозволяє їй безпосередньо взаємодіяти з покупцем, що і виливається в актуальність і своєчасність підтримки пристроїв. Якщо ближче до теми статті, то це означає для кінцевого користувача, що він в перших рядах отримує нові версії системних додатків і операційної системи без необхідності шукати їх самому. Ця турбота про користувачів і виділяє Apple з низки інших ІТ-гігантів.

Оновлення Apple iPad

Для забезпечення безпеки систему потрібно регулярно оновлювати

завдання поновлення

Як і переважна більшість інших дій, які зачіпають систему, це буде проводитися через iTunes. Якщо ви залишали параметри Айпада в рекомендованому стані, тобто «За замовчуванням», то автоматична перевірка оновлень у вас вже включена. В іншому випадку вам доведеться самому за цим стежити. Але якщо вже ви зробили такий вибір, то, напевно, знаєте, що робите. Так що ми залишаємо це на ваш розсуд.

Отже, для того щоб тримати в актуальному стані свій Айпад, iOS на ньому потрібно регулярно оновлювати. Як ви, безсумнівно, розумієте, мова йде не тільки про зміни інтерфейсу, але і про виправлення помилок безпеки і неправильної роботи системних компонентів. Необхідність оновлювати Айпад не народжується з нічого. Як тільки система стає популярною, ймовірність, що на неї звернуть увагу зловмисники, зростає в рази. Розрахунок у них простий: якщо люди цим користуються, значить, вони зберігають там свої персональні дані. А то, що зроблено людьми, люди можуть зламати. Абсолютно захищених систем не буває, це ілюзія. Тому між розробниками програм і реверс-інженерами йде постійна гонка озброєнь. Завдання користувача Айпада проста — регулярно оновлювати iOS на своєму пристрої, щоб виправляти всі критичні помилки безпеки.

Але це не єдина причина. Людський фактор цілком може спрацювати з програмістами самої Apple, і вони можуть припуститися помилки, через яку планшет буде працювати неправильно. Якщо ви потрапляли в ситуацію, коли системне додаток несподівано вилітає з помилкою або, взагалі, перезавантажує ваш планшет, то розумієте, про що ми говоримо. Так ось, оновити iOS на iPad коштує як раз тому, що більшість таких критичних помилок усувається саме таким чином. Іноді навіть «гальма» системи в результаті Apple прибирала за допомогою поновлення операційки.

Оновлення за допомогою iTunes

Як ми вже сказали, зажадає iTunes на обраному заздалегідь довіреному комп’ютері. Щоб оновити, як приклад, iPad 1 до iOS 7, потрібно просто підключити його до ПК. Айтюнс побачить підключений планшет і відобразить його у себе в лівій вкладці. Виберіть пункт «Обзор», і в ньому натисніть кнопку «Оновити». Ваш планшет буде оновлено до останньої актуальної версії операційної системи, яку iTunes автоматично завантажить з серверів Apple. При цьому всі необхідні операції він зробить сам. Так що це, мабуть, найпростіший спосіб оновитися. Втім, інший метод теж не складніше.

Використання програми iTunes

Оновлення без iTunes

Все частіше і частіше люди, взагалі, відмовляються від персональних комп’ютерів вдома. Мобільні пристрої витісняють їх з наших квартир, адже для повсякденних завдань їх більш ніж вистачає. У такій ситуації Apple не стала підтримувати залежність своїх пристроїв від персоналок, і нові моделі iPad, як і всіх інших лінійок пристроїв, можна оновити без iTunes і, відповідно, без підключення до комп’ютера взагалі. Для цього тільки потрібно мати достатній рівень заряду батареї. Якщо поруч є розетка, то має сенс підключити зарядний пристрій, адже оновлення iOS на Айпад — досить, як ви побачите, енерговитратний процес. Крім того, нова прошивка може «важити» дійсно багато. Тому, якщо є можливість, варто скористатися мережею Wi-Fi, коли ви побачите на екрані iPad повідомлення про оновлення. Ви також можете перевірити їх наявність самостійно в налаштуваннях. Після натискання кнопки «Завантажити та встановити» планшет практично все зробить сам. Вам навіть не доведеться піклуватися про те, чи вистачить місця для установки оновлення, адже при необхідності планшет сам вивантажить встановлені додатки в хмару, а потім відновить на колишнє місце. Зрозуміло, він видасть вам повідомлення з цим питанням, і якщо ви відповісте ствердно, то все так і станеться. Іноді буває так, що завантажити оновлення вам зручно, а ось зупиняти роботу планшета не надто. Це нормальна ситуація, тому iOS після завантаження пакету запитає, чи запускати процес прямо зараз. Ви можете вибрати варіант «Пізніше», і там є пункти «Сегодня ночью» і «Запитати пізніше». Якщо вибрали перше, то не забудьте перед сном підключити зарядник. Якщо ж вам зручно прямо зараз, то вибирайте відповідний пункт, і залишається тільки дочекатися закінчення процесу. Тепер ваш iPad повністю оновлений і готовий до використання.

Завантаження і установка нової версії iOS

завершення процесу

Як бачите, оновити iOS на iPad можна як за допомогою ПК, так і без нього, що розв’язує вам руки. При деяких умовах (зарядник і безлімітний інтернет) ви, взагалі, можете оновитися прямо на ходу! Така свобода дій відмінно відображає турботу компанії про користувачів. Якщо ж говорити про частоту оновлень і їх якості, то тут Apple, як завжди, на висоті. Всі баги, помилки і уразливості закриваються і виправляються в мінімально можливі терміни, а випущені планшети отримують оновлення навіть тоді, коли власник вже не особливо на них сподівається. Підтримка планшета і операційної системи в актуальному стані забезпечить вам комфортну і безпечну роботу на ньому, так що не забувайте стежити за цим питанням.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector