Як оформити безкоштовну передплату на Apple Music, Deezer, Spotify і YouTube Music

музика

На преміум-версії популярних музичних сервісів можна підписатися безкоштовно. Правда, на обмежений термін і при дотриманні певних умов, але в будь-якому випадку так ви отримаєте можливість порівняти їх один з одним і залишитися з тим, який здасться вам краще за інших.

YouTube Music Premium — безкоштовно на 6 місяців

YouTube Music

Оформити безкоштовну підписку на YouTube Music Premium можуть абоненти «Білайну» (як нові, так і існуючі). При цьому не важливо, використовували ви пробний період перш чи ні.

YouTube Music пропонує великий каталог записів, в тому числі ексклюзиви, не видавалися офіційно. Преміум-підписка надає можливість слухати музику без реклами, з вимкненим екраном і завантажувати треки для прослуховування без інтернету.

Після закінчення безкоштовного періоду включиться стандартна тарифікація 169 рублів на місяць.

Deezer — безкоштовно на 3 місяці

Deezer

«Білайн» також пропонує своїм абонентам безкоштовну тримісячну підписку на Deezer без реклами і обмежень на завантаження треків.

Після закінчення безкоштовного періоду включиться стандартна тарифікація 169 рублів на місяць. Майте на увазі, що відключити пробний період Deezer досить складно. Через додаток або сайт у вас навряд чи вийде це зробити, потрібно звертатися в підтримку.

Apple Music — безкоштовно на 6 місяців

Apple Music

МТС запустив промоакцію для своїх абонентів і дозволяє їм безкоштовно оформити підписку на сервіс Apple Music строком на півроку.

Для підключення підписки потрібно набрати на телефоні USSD-команду * 888 # і натиснути «виклик». За SMS прийде посилання на сайт Apple, після чого потрібно пройти процедуру прив’язки Apple ID до номера МТС. Через 6 місяців можна або відмовитися від підписки в особистому кабінеті або командою * 888 * 1 # з телефону, або оплачувати її з рахунку телефону або банківської карти.

Навіть якщо у вас інший оператор, ви можете оформити SIM-карту МТС з тарифом без абонентської плати (наприклад, «Супер МТС», тільки не забудьте відключити платну опцію «Все супер»), підключити підписку і відмовитися від послуг оператора через півроку, чи не витративши ні копійки ні на зв’язок, ні на Apple Music.

Ви можете скористатися цією акцією навіть в тому випадку, якщо раніше у вас був активований пробний період. Якщо у вас підключена платна підписка, ви можете скасувати її в акаунті iTunes, активувати безкоштовну передплату і протягом півроку користуватися сервісом безкоштовно.

МТС раніше проводив цю акцію, і якщо ви вже скористалися нею і підключили півроку безкоштовної підписки на Apple Music, то зараз такої можливості у вас немає, і з рахунку спишеться 169 рублів.

Безкоштовний доступ до Apple Music від МТС надається безкоштовно тільки для індивідуальної передплати. Отримати сімейну підписку таким чином не можна, але можна оформити індивідуальне аккаунт для кожного члена сім’ї. Підписка, оформлена в рамках цієї акції, не відображається в акаунті iTunes, інформацію про неї можна подивитися в додатку «Мій МТС» або в особистому кабінеті на сайті оператора.

Після закінчення безкоштовного періоду включиться стандартна тарифікація 169 рублів на місяць.

Spotify — безкоштовно на 2 місяці

Spotify

Spotify і співачка Біллі Айлиш проводять акцію з оформлення пробної двомісячної преміум-передплати. Цей сервіс як і раніше не працює в Росії, тому передплатити тільки через VPN, причому потрібно австралійський IP-адреса. Слухати музику можна теж через VPN, але можна вибрати будь-яку країну, де є Spotify, наприклад, США.

Після закінчення безкоштовного періоду включиться тарифікація 11,99 австралійських долара на місяць.

— t-do.ru/igmedia

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector