Як очистити кеш на Хонор

Сучасні мобільні телефони дають нам можливість встановлювати програми та ігри. Більш того, мобільні платформи сьогодні лідирують по популярності ігор. Не залишилося практично жодного ігрового хіта для Windows, яка б не був перенесений на Android і iOS. Мобільні додатки також здатні створювати і зберігати дані, які необхідні в процесі їх роботи. У цій статті ви зможете прочитати про те, яким чином очистити кеш на смартфоні Хонор.

Що таке кеш в мобільному пристрої Honor?

Не всім відомо, що з себе насправді представляє cash додатків. Кешем прийнято називати проміжний буфер, який виділений системою для складання додаткових файлів гри або програми. Цим словом також називають самі файли програми. Місце для зберігання є чимось середнім між оперативної та фізичної або постійною пам’яттю.

видалення кешу
Видалення кешу в телефоні

Як правило, в пристроях Хонор обмежена кількість оперативної пам’яті. І систем відділяється невелику частину фізичної пам’яті для файлів швидкого доступу. Ці файли відрізняються від інших тим, що можуть бути зайняті процесором пристрою з великим ступенем ймовірності. Щоб було простіше зрозуміти, що таке кеш, потрібно розглянути приклад його використання системою. Коли ви відкриваєте Ватсап на своєму смартфоні, вам можуть приходити повідомлення з фотографіями. Ці зображення завантажуються з інтернету, як і саме текстове повідомлення.

файли
файли WhatsApp

І всі ці файли зберігаються в кеші, поки ви їх не скачаєте або збережіть в пам’ять телефону. Те ж саме відбувається з іншим типом файлів. Cash може бути текстом, графікою, відео і т.д. Поки ви не збережете фотографію з WhatsApp, вона буде перебувати там. Що значить, все одно займати фізичну пам’ять. Тому якщо є потреба у фізичній пам’яті на пристрої — насамперед необхідно очистити сховище.

Це може бути корисним: як записати телефонну розмову на Honor.

Спосіб очищення кешу в Гонор 6

Як і інші функції в телефоні, очищення кеша доступна з різних місць системи. Це можна зробити через налаштування, в деяких випадках з самого додатка, а також з подсистемном меню. Найпростішим і доступним способом для багатьох користувачів є спосіб очищення непотрібних даних через настройки. Тому відкрийте їх на головному меню смартфона.

Натисніть на іконку шестерінки
Натисніть на іконку шестерінки в меню

Іконка зображена у вигляді сірої металевої шестерінки.

потім:

 1. Потрапляючи в вікно налаштувань, натисніть на пункт «Пам’ять»;
  натисніть
  Натисніть на кнопку «Пам’ять»
 2. На наступному вікні натисніть на рядок «Очищення пам’яті»;

  Виберіть «Очищення пам’яті»
 3. Коли закінчиться процес пошуку непотрібних файлів або сміття на вашому пристрої Honor, необхідно проставити галочки на всіх пунктах.
  Процес пошуку непотрібних файлів
  Процес пошуку непотрібних файлів в Honor

Таким чином ви видалите не тільки кеш на смартфоні, але і інші дані, які гальмують ваш пристрій. І заповнюють пам’ять, не даючи встановити нові додатки. На завершення потрібно натиснути на кнопку «Видалити», щоб підтвердити очищення на Гонор.

натисніть
Натисніть на кнопку «Видалити»

Після проведення процедури з’явиться додаткове вікно.

Кнопки додаткових дій
Кнопки додаткових дій для смартфона

На ньому можна знайти дві кнопки: «Диспетчер пам’яті» і «Відновлення додатків».

Читайте також: як поміняти шрифт на Honor.

Яким чином видалити файли в Honor 9 Lite

Інструкція по чистці пам’яті і кеша для більш пізньої моделі Honor 9 нагадує вже розглянуту вище. У всіх лінійках телефонів китайського виробника вбудована повноцінна утиліта для сканування і видалення непотрібних даних. Тому тут ми також можемо нею скористатися. Викликати утиліту для видалення кешу в девайсе можна з диспетчера смартфона, який знаходиться на головному меню.

Для цього:

 1. Натисніть іконку «Диспетчер телефону»;

  Натисніть кнопку «Диспетчер телефону»
 2. Відразу ж після запуску цього додатка з’являється екран зі шкалою сканування пам’яті вашого мобільного телефону;
  сканування пам'яті
  Сканування пам’яті Хонор
 3. Коли сканування завершиться, ви зможете вибрати кнопку «Очищення пам’яті». Разом з непотрібними даними з телефону буде вилучений і кеш додатків;

  Натисніть на кнопку «Очищення пам’яті»
 4. Розпочнеться процес очищення. За прогресу можна визначити, що він уже завершився.
  Прогрес очищення пам'яті
  Прогрес очищення пам’яті смартфона

У вбудованій програмі «Диспетчер телефону» в Гонор можна знайти і інші корисні утиліти, які можуть нам допомогти прискорити мобільний пристрій. Якщо після видалення сміття зі смартфона додатки в ньому як і раніше працюють зі збоєм, спробуйте використовувати утиліту «Сканування на віруси».

Сканування на віруси
Сканування на віруси в Honor

Вона зможе виявити будь-які шкідливі програми, які можуть працювати у фоновому режимі. І забирати системні ресурси або показувати рекламу на головному екрані.

Це цікаво: як роздати Інтернет з Honor 10, 8 та ін.

Що зробити, щоб почистити кеш через Recovery

Ми вже згадували, що в пристроях Хонор, як і в інших мобільних пристроях з Android є можливість очистити дані через підсистему. Або через спеціальне меню Recovery. Воно використовується переважно для відновлення заводських налаштувань телефону. Якщо з ним з’являються якісь проблеми. І доступ до налаштувань отримати не вдається.

У цьому меню можна викликати утиліту, яка прибере кеш на смартфоні Honor 8x:

 1. Щоб її запустити, вимкніть смартфон традиційним способом (затиснувши кнопку харчування);
  вимкніть смартфон
  Вимкніть смартфон, затиснувши кнопку харчування
 2. Потім натисніть на кнопки харчування і збільшення гучності. І утримуйте їх до тих пір, поки не з’явиться меню з логотипом EMUI;
  Затисніть кнопки разом для відкриття Recovery
  Натисніть на кнопки харчування і збільшення гучності
 3. В меню внизу екрана необхідно вибрати пункт «Wipe cache partition». У цьому місці сенсорний спосіб вибору меню не підходить. Тому потрібно скористатися гойдалкою гучності на Хонор для перемикання пунктів. Кнопкою харчування для вибору пункту меню;
  Виберіть пункт внизу
  Виберіть пункт внизу для видалення кешу
 4. Від вас більше ніяких дій не потрібно. Смартфон видалить весь кеш і перезавантажиться.
  перезавантаження смартфона
  Перезавантаження смартфона Honor

Цей спосіб очищення cash призначений для випадків, коли немає можливості це зробити програмними засобами в настройках системи. Часто це є причиною критичних збоїв в Android. Вирішити який можна лише видаленням даних. Якщо у вас коли-небудь трапиться відповідна ситуація, ви вже будете знати, як діяти, щоб видалити кеш з підсистеми.

Додатки для видалення даних в Honor

У мобільному маркеті додатків Google Play можна знайти спеціальні утиліти для видалення кешу в смартфонах Honor. Незважаючи на те, що ці телефони мають вбудований інструмент для звільнення пам’яті, додатки з Гугл Плей завжди будуть намагатися надавати унікальні інструменти. Наприклад, в популярному Clean Master є функція планування очищення: кожен день, тиждень і т.д. Утиліти з налаштувань можуть бути тільки викликані вручну. Також програми з маркету часто пропонують комплексну очистку, а також сканування додатків на віруси.

В цілому сторонні програми мають більше переваг, ніж вбудованими виробником:

Вбудовані додатки: Сторонні програми:
Не завжди видаляють всі фонові процеси.Ефективно видаляють дані. Можливо планування очищення.
Налаштування, як правильно, виставляють автоматично.Налаштувати програму можна вручну.

Додатки для очищення кеша
Додатки для очищення кешу в смартфоні

Додатки будуть корисні для користувачів, які зовсім не орієнтуються в налаштуваннях. Або не мають часу цього робити. Головний плюс таких додатків — швидкий виклик за допомогою іконки на робочому столі. А також швидке сканування і видалення даних натисненням однієї кнопки.

видалення кешу
Видалення кешу за допомогою натискання однієї кнопки

Все це робить окремі додатки простими в управлінні і ефективними проти непотрібних файлів. І в деяких випадках проти вірусів і троянів, яких останнім часом все більше.

Використання Clean Master в Гонор

Незважаючи на те, що додаток орієнтоване на початкових користувачів, ми вирішили показати, як користуватися Clean Master. Встановіть його через Google Play і запустіть.

Подальший порядок дій:

 1. На початковому екрані виберіть розділ «Сміття». Додаток тут же почне його сканування в пам’яті. А коли процес завершиться, ви зможете натиснути на кнопку «Очистити»;
  видалення сміття
  Видалення сміття через Clean Master
 2. Слідом натисніть на кнопку «Прискорити телефон». Цей розділ призначений для видалення непотрібних процесів в пристрої. Він звільняє оперативну пам’ять;

  Виберіть пункт «Прискорити телефон»
 3. Також після сканування натисніть на кнопку «Прискорити».
  Clean Master
  Інтерфейс Clean Master

Ці розділи в додатку є основними. За допомогою першого ви зможете очистити кеш в вашому смартфоні Honor і видалити сміття. Другий розділ значно прискорить мобільний апарат.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector