Як очистити кеш на айФоні

Сучасні гаджети, до яких відноситься і Айфон, дивують швидкістю виконання всіх команд. Такими девайсами приємно і зручно користуватися, тому і популярність на них стрімко зростає. Але настає момент, коли від такої неймовірної стрімкості не залишається і сліду. Айфон починає подвисать і повільно виконувати команди. Користувач пов’язує таке уповільнення роботи з технічними проблемами гаджета. Однак на практиці все набагато простіше. Причина уповільнення — переповнений кеш.

Будь-яка операційна система персонального комп’ютера, iPhone має спеціальне сховище, в яке спрямовує всі тимчасові файли. Це дозволяє забезпечити подальше швидке відкриття інтернет-сторінки, яку вже колись відвідував користувач.

Переваги та недоліки кеша

Безумовно, це добре, коли сторінки дуже швидко завантажуються, але щоденне заповнення призводить до того, що пам’ять помітно зменшується, практично зникаючи повністю. З цієї причини операційна система не здатна здійснювати швидкодію.

Знаючи про таку проблему, користувачі повністю звільняють кеш. Фахівці не рекомендують досить часто чистити пам’ять, оскільки кеш може бути і помічником, дозволяючи забезпечити швидкий доступ до деяких сторінок інтернет-ресурсів, а також просто виконати завдання, позначені користувачем.

Способи очищення кешу на телефоні

Коли ж пам’ять у айФоні катастрофічно тане, тому що гаджет тривалий час не чистився від програмного сміття, доводиться вживати заходів, інакше неможливо буде просто навіть зберігати в телефоні фото і музику.

Спеціальне сховище операційної системи забивається файлами кешування навіть окремих додатків, встановлених на айФоні. Операційна система успішно зберігає дані про всі процеси, які відбувалися, включаючи завантаження файлів оновлення, завантаження.

У зв’язку з цим зрозуміло — чим більше буде інстальовано додатків на айФоні, чим частіше він буде перебувати в активному користуванні, тим більше файлів кешування буде зберігатися в сховищі, відповідно, буде надмірно швидко завантажуватися пам’ять, а швидкість — знижуватися.

очищення кешу

Щоб повернути швидкодію свого улюбленого гаджету, слід очистити пам’ять, звільнити Айфон від нагромадилося «сміття». Процедура очищення нескладна, якщо неухильно слідувати інструкціям.

Очищення файлів кешування Safari

Safari — це сучасний браузер, наданий Apple. Очистити файли кешування, які є результатом використання браузера Safari, просто. Для цього слід перейти у вкладку «Налаштування», перегорнути перераховані встановлені додатки до виявлення написи «Safari». Після цього слід відкрити цей розділ, у вікні будуть запропоновані різні варіанти дій, слід вибрати «Очистити історію і дані сайтів».

Очищення історії Safari

Операційна система попросить додатково підтвердити варіант очищення, тільки після цього приступить до безповоротних дій. Вона повністю очистить всю історію, пов’язану з відвідуванням інтернет-ресурсів в цьому браузері.

Очищення файлів кешування встановлених додатків

Незважаючи на те, що кеш накопичується і в встановлених програм, операційна система абсолютно не передбачає функції, що дозволяє очистити його.

Тому очистити кеш, що накопичився внаслідок активного використання додатків, інсталяції нових, можна лише в тому випадку, коли користувач сам зробить спроби до таких дій. Скориставшись деякими інструкціями, можна очистити кеш, але, на жаль, не повністю, оскільки «хитра» операційна система на айФоні про всяк випадок залишає частину кешованих даних, які можуть стати в нагоді, якщо виникне необхідність провести повторну інсталяцію програми.

Очищення кешу встановлених додатків

На щастя, існує програма Battery Doctor, завантаживши яку безкоштовно (http://appleinsider.ru/gofaraway/https:/appsto.re/ru/gRZTK.i), можна успішно впоратися з такими позначеними завданнями.

Запустивши програму, слід перейти у вкладку, яка вказує на можливість очистити кеш, підтвердити свої дії, після чого процес автоматично очистить всі непотрібні файли. Хоча в деяких випадках він може видалити і ті файли, які містять дані про прогрес в деяких іграх, внаслідок чого ігроманам доведеться все починати з нуля. Якщо ж не хочеться втратити ігрові «успіхи», слід чистити кеш на айФоні вибірково, не допускаючи його очищення в конкретному додатку або грі.

Програма Battery Doctor хороша тим, що дозволяє контролювати рівень використання пам’яті, а також вказує на додатки, які були завантажені досить давно, але не супроводжуються ніякими діями.

Налаштування програми Battery Doctor

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector