Як очистити Айфон перед продажем

Якщо ви придбали новий смартфона, доведеться щось робити зі старим. Часто ми віддаємо їх своїм батькам або дітям, які не настільки вимогливі до мобільних пристроїв, як ми. Але часто буває так, що свій старий телефон потрібно продати до або після покупки нового. У цьому випадку з’являється необхідність очистити старий Айфон перед продажем. Як це зробити — читайте в нашій статті.

Підготовка iPhone до очищення

Видаляти дані зі свого старого Айфона потрібно правильно. Перед цим процесом потрібно створити резервну копію всіх своїх файлів і збереженою інформації. Це допоможе нам уникнути ручного введення контактів, паролів і іншого на новому телефоні. Є більш простий і короткий шлях очистити дані, про який тут також піде мова, — зробити скидання без збережень. Але на даному етапі важливо створити копію.

Порядок дій:

 1. Переходимо в iTunes і авторізовиваться в своєму акаунті (якщо необхідно);
  iTunes
  Відкрийте iTunes
 2. Справа в вікні знайдіть кнопку «Створити копію зараз» і натисніть її;
  Створити копію зараз
  Натисніть на кнопку «Створити копію зараз»
 3. Пройде деякий час, перш ніж вона буде створена. Час створення копії залежить від кількості даних на вашому телефоні. У цьому ж вікні можна знайти інформацію про те, коли була створена остання копія даних. Зверніть на неї увагу, можливо для ваших даних вже створена новітня копія;
 4. Ви можете синхронізувати дані по Wi-Fi на айФоні. Це дуже зручно. Резервна копія буде завжди оновлюватися, як тільки пристрій буде підключено до бездротової мережі.
  Увімкніть синхронізацію
  Увімкніть синхронізацію по Wi-Fi

Якщо ви хочете придбати пристрій Apple в подальшому, то важливо переконатися, що резервна копія ваших даних вже створена. Продавати старі товари та техніку найкраще на таких онлайн майданчиках, як Avito. Ціну можна ставити вище, якщо ви зможете довести, що пристрій належить вам. Це можна зробити, продемонструвавши оригінальні документи, чеки та аксесуари, які були в комплекті до пристрою. Тепер ми можемо переходити до наступного етапу.

Читайте також: де знайти Memoji в айФоні.

Видалення даних з Айфона перед продажем

Тепер переходимо до найважливішого процесу — видалення даних зі смартфона. Після застосування всіх інструкцій з цієї статті, ніякої контакт або запис не додаватися в пам’яті телефону. Можете бути в цьому впевнені перед продажем свого IPhone.

Натисніть на кнопку налаштувань
Натисніть на кнопку налаштувань в iPhone

Візьміть його в руки, виберіть на головному меню шестірню, щоб відкрити настройки:

 1. Переходимо в обліковий запис. Для цього потрібно вибрати найперший блок в настройках з вашим ім’ям;
 2. На сторінці вашого профілю потрібно перегорнути сторінку вниз і знайти кнопку «Вийти». Натисніть її для виходу з системи;
  натисніть
  Натисніть на кнопку «Вийти»
 3. Після натискання з’явиться вікно з вимогою введення пароля від телефону. Потрібно ввести той, яким ви входите в пристрій при розблокуванні;
  Введіть пароль від пристрою
  Введіть пароль від пристрою для виходу
 4. Деякий час на екрані буде відображатися заставка з написом: «Видалення даних». Після його завершення на місці вашого імені буде запрошення: «Увійти в iPhone».
  Вихід з Apple ID
  Пристрій вийшло зі свого облікового запису Apple

Ви вийшли, але всі ваші програми та ігри залишилися в пристрої. Їх, звичайно, можна видалити з вашого Айфона перед тим як продавати його по одному, як це ми робимо в інших випадках. Але це занадто довгий процес. Є більш універсальний спосіб видалити все разом: додатки, дані облікових записів та інше.

Це цікаво: як скачати музику з ВК на Айфон.

Як зробити скидання налаштувань в iPhone

Скидання всіх параметрів Айфона допоможе видалити всі дані відразу. Це буде завершальний етап в очищенні пам’яті. Після нього ви зможете продати свій мобільний телефон.

Порядок дій:

 1. Знову переходимо в налаштування смартфона Apple;
  Скидання
  Натисніть на кнопку «Скидання»
 2. Знаходимо пункт «Скидання» і вибираємо його;
 3. Щоб пішли не тільки призначені для користувача настройки в телефоні, а й додатки, натисніть на кнопку «Стерти контент і налаштування»;
  Стерти контент і налаштування
  Натисніть «Стерти контент і налаштування»
 4. Далі з’явиться попередження про те, що всі дані будуть стерті. Якщо ви вже створили резервну їх копію, можна сміливо натискати на кнопку «Стерти». Якщо ви ще не встигли створити резервну копію, натисніть кнопку «Стерти після вивантаження». В такому випадку почнеться процес створення копії. А після завершення смартфон продовжить скидання.

Після повернення Айфона до заводських налаштувань, в ньому будуть встановлені додатки за замовчуванням. І не можна буде дізнатися про те, що пристрій належало коли-небудь вам. Далі пристрій необхідно налаштувати на нову роботу. Адже при продажу його потрібно буде демонструвати новому власнику. Або сфотографувати в робочому стані. У деяких додатках Apple створювати акаунти не потрібно.

Також потрібно відключити всі додаткові паролі. Надайте вигадати і включити їх тому, хто купити у вас старе мобільний пристрій.

Це може бути корисним: обрізати пісню для Айфон на дзвінок.

Яким чином розірвати пару з Apple Watch

Обов’язковою є розрив зв’язку годин Apple і Айфона перед тим як продавати пристрій. Необхідно виконати розрив як на телефоні, так і на самих годинах.

Що для цього потрібно:

 1. Відкрийте настройки Айфона і виберіть розділ з годинником;
 2. Відкрийте пункт під назвою «Apple Watch»;
  Apple Watch
  Натисніть на пункт «Apple Watch»
 3. Знайдіть кнопку «Розірвати пару з Apple Watch»;
  розірвати пару
  Розірвати пару з Apple Watch
 4. Виберіть далі на годиннику «Основні»;
  Основні
  Натисніть на пункт «Основні»
 5. Потім виберіть з пунктів рядок «Скидання»;
  Скидання
  Натисніть кнопку «Скидання»
 6. І в завершенні виберіть «Стерти весь контент і налаштування».

Тепер новому власнику годин або смартфона iPhone необхідно авторізовиваться в Apple ID і створювати пару з Apple Watch.

Що робити, якщо Айфон вже проданий

По всій видимості відбуваються такі ситуації, коли власник iPhone вже продав пристрій, але забув або не знав, як видалити і очистити свої дані перед продажем. Ситуація досить неприємна, адже тепер вони можуть перебувати під загрозою. Все залежить від того, в чиї руки потрапив ваш смартфон. Не все втрачено. Як каже філантроп, засновник Ebay П’єр Амедьяр: багато людей добрі. Спробуйте зателефонувати справжньому власнику вашого Айфона і попросіть зробити скидання налаштувань. Якщо він не знає, як це зробити, надайте йому нашу інструкцію.

Видалення даних перед продажем
Видалення даних перед продажем Айфон

Якщо цей варіант не здається вам гідною кандидатурою, ви можете вчинити по-іншому — зітріть дані віддалено. Через те, що новий власник не знатиме даних для входу в ваш профіль, він не зможе більше користуватись вашим аккаунтом, після того, як вийде з поточного.

Щоб стерти профіль в iCloud:

 1. Переходимо за адресою хмарного сервісу Apple — https://www.icloud.com/;
 2. Введіть свій Apple ID, а також пароль від профілю;
  Введіть свій Apple ID
  Введіть свій Apple ID і пароль
 3. У меню виберіть пункт «Знайти iPhone»;
  знайти Айфон
  Натисніть кнопку «Знайти Айфон»
 4. Вгорі сторінки ви знайдете кнопку «Всі пристрої». Виберіть її та натисніть на ваш iPhone, який можна дізнатися за моделлю;
  всі пристрої
  Натисніть на кнопку «Всі пристрої»
 5. Справа знаходитимуться три пункти: «Стерти дані», «Відтворити звук», «Режим пропажі». Виберіть «Стерти дані» і підтвердіть свій вибір.
  Виберіть один з пунктів
  Виберіть один з пунктів справа

Після включення цього параметра в хмарі відбудеться видалення всіх даних з резервних копій. А власнику смартфона необхідно створити власний аккаунт в Apple, щоб продовжити повноцінно користуватися мобільним пристроєм. Ви можете зателефонувати новому власнику і попередити, що дані будуть видалені. І що йому тепер доведеться створювати свій Apple ID.

«Режим пропажі» в iPhone

При виборі в iCloud параметра «Стерти дані» поруч знаходиться інший — «Режим пропажі». Він допоможе вам зв’язатися з людиною, яка може допомогти вам повернути загублений телефон. При його активації форма пропонує ввести новий номер вашого мобільного телефону для зв’язку. А також ввести повідомлення, в якому ви пояснюєте своє становище. Цей текст з’явиться на екрані втраченого смартфона відразу ж, як тільки ви його відправите. Кнопка для цього знаходиться над формою.

Виберіть режим пропажі
Виберіть режим пропажі Айфон

Також ви можете задати блокування пристрою віддалено. Це пропонується системою нам зробити перед введенням телефону для зв’язку. Ці функції можна буде також використовувати в тому випадку, якщо ви не встигли очистити ваш Айфон перед відповідальною продажем. І покупець не виходить на контакт.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector