Як непомітно читати повідомлення в Telegram?

Можливість читання листування непомітно від співрозмовника — одна з можливостей Telegram, про яку мало хто знає. Вона реалізована в додатках Telegram і Telegram X на Android і iOS, причому по-різному.

на Android

Telegram

Відкрийте список чатів, натисніть і утримуйте палець на аватарке співрозмовника в тому чаті, який ви хочете непомітно відкрити. Приблизно через секунду він відкриється не на весь екран і ви побачите останні повідомлення, але у вашого співрозмовника відзначиться, що ви їх прочитали. Якщо потягнути чат вгору, він відкриється повноцінно, і відмітка про прочитання буде поставлена.

на iOS

Telegram

Непомітний перегляд чатів працює з активним з’єднанням 3D Touch. Вам потрібно сильно натиснути на аватарку співрозмовника в списку чатів, а потім послабити палець і не відпускати його, але і не тиснути повторно. Для цього потрібна вправність, а виконати такий трюк на ходу або в транспорті важко, тому краще зупинитися і розрахувати силу натиснення. Свайп вгору в неполноекранном чаті дозволяє встановити або зняти беззвучний режим або відправити Емотікони у вигляді піднятого вгору пальця.

На айфонах, у яких відключена підтримка 3D Touch, прихований перегляд чатів недоступний. На тих моделях, у яких спочатку немає 3D Touch, перегляд здійснюється так само, як на Android-пристроях.

У Telegram X ця можливість реалізована трохи більш зручно: можна натискати не тільки на аватарку співрозмовника, але і взагалі в будь-яке місце нерозкритого чату. У будь-якому випадку відкритий таким чином чат не вийде перегорнути, тобто ви побачите тільки останні повідомлення, а для перегляду більш ранніх доведеться заходити в переписку звичайним способом.

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector