Як повністю прибрати живі плитки з стартового меню Windows 10

Windows 10

Живі плитки в стартовому меню Windows 10 це здорово: зручно, красиво, а іноді економить час, який довелося б витратити на пошук тієї чи іншої інформації (наприклад, прогнозу погоди). Проте, багато користувачів недолюблюють ці плитки ще з часів Windows 8, напевно вони будуть муляти їм очі і в Windows 10.

Очевидного способу прибрати плитки і звузити стартове меню так, щоб в ньому залишилася всього одна колонка, не існує — системними настройками це не передбачено. Однак є невелика хитрість, яка дозволяє домогтися цього.

Як прибрати розділ з живими плитками з стартового меню:

Windows 10

Перш за все потрібно видалити з меню всі наявні плитки. Натисніть на будь-яку плитку правою кнопкою миші і в меню оберіть «Відмінити закріплення від початкового екрана». Повторіть це для всіх плиток. Якщо натиснути «Видалити», разом з плиткою віддалиться відповідну програму, будьте обережні.

Windows 10

Візьміть миша або скористайтеся тачпадом і потягніть наліво правий край стартового меню. Залишиться тільки одна колонка — з встановленими додатками, стандартними папками, настройками і кнопкою виключення. Майже як в Windows 7.

Windows 10

На планшетах і ноутбуках з сенсорними екранами звузити меню не вийде — пальцем воно не перетягується, тому обов’язково потрібен якийсь більш точний екранний маніпулятор, на кшталт миші.

Повернути секцію плиток ще простіше, ніж прибрати: знайдіть будь-яке додаток в списку стартового меню, натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть «Закріпити на початковому екрані».

Windows 10

Меню автоматично розшириться, і на ньому з’явиться плитка потрібного вам додатка.

Windows 10

Можливо, компанія Microsoft могла б реалізувати більш простий спосіб відключення живих плиток, але з якоїсь причини не стала цього робити. Швидше за все, заради того, щоб люди все ж почали звикати до них.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector