Як не відволікатися на ігри (фільми) під час роботи за комп’ютером? —

гри і робота
Даний порада стосується всіх тих, хто якимось чином працює за комп’ютером, а так як зараз дана цифра зростає з кожним роком, то і актуальність даної інформації не буде падати ще дуже довго.

У чому суть проблеми?

Все нам необхідний відпочинок і перерви в роботі і багато хто помилково думають, що якщо я працюю за комп’ютером, то для того щоб відпочити я можу запустити гру і «вбити» хвилин 30 свого часу. Або ж просто запустити солітер (стандартна гра на Windows) і розкласти пару пасьянсів. Аналогічно це ж стосується і людей які в момент відпочинку дивляться нову серію будь-якого серіалу

Але за всім цим ховається один величезний мінус — Ми не помічаємо скільки часу пройшло з моменту початку відпочинку, таким чином можна підлогу для просидіти не відходячи від ПК, але при цьому нічого не зробити.

Як зробити, щоб гра і фільми не заважали роботі?

Вихід є і про це подбали виробники ігор і різних консолей, таких як Playstation або Xbox. Іншими словами, якщо хочете пограти, Ви включаєте консоль, при цьому Ваше підсвідомість буде на 100 відсотків знати, що зараз йде фаза відпочинку. І в тому випадку коли у вас залишається недороблена робота Ви самі припиніть грати для того щоб перейти за комп’ютер.

Теж саме стосується серіалів (фільмів) для того щоб відпочити ви вмикаєте телевізор, планшет, смартфон і запускаєте фільм.

Коли другого пристрою для відпочинку — немає!

Якщо ж другого пристрою немає, то можна застосувати трохи іншу техніку. Суть якої полягає в наступному, — ви міняєте робоче місце, можна перейти за інший стіл, можна обладнати за цим же столом з іншого боку зону відпочинку або ж перейти і лягти на диван з ноутбуком ….

висновок

Всі ці методи, якщо я правильно висловлювався, зводяться до того, що не можна об’єднувати відпочинок і роботу. Обов’язково має бути розподіл між роботою і розвагами. І тоді ви не тільки помітите більше вільного часу і зможете більше встигати, але і будете менше втомлюватися.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector