Як налаштувати Connectify для роздачі Wi-Fi на всі пристрої

Раніше підключення до Інтернету було обмежено наявністю ADSL-модему або кабелем для мережевої карти. Дуже часто інтернет-провайдери використовували обмеження на можливість поділу «інтернет-сигналу» на кілька комп’ютерів. Порушення загрожувало штрафом у вигляді збільшеної плати. Сьогодні майже кожен оператор дозволяє використовувати інтернет-з’єднання на власний розсуд. Пропозиція ISP включають в себе не тільки службу доступу до мережі, але і пристрої, які забезпечують доступ до інтернету для більшої кількості гаджетів. Одним з кращих рішень для роздачі інтернету сьогодні є програма Connectify.

Як налаштувати Connectify для роздачі Wi-Fi на всі пристрої

Налаштування Connectify для роздачі Wi-Fi.

Установка програми Connectify

Давайте використаємо Connectify на практиці і створимо точку доступу — Hotspot. Перед налагодженням і встановленням рекомендується відвідати сторінку технічної підтримки і перевірити, чи сумісні мережеві карти і підтримуються вони додатком. Щоб встановити програму, скачайте і запустіть її, після чого відкриється майстер установки нового ПЗ. Натисніть кнопку «Приймаю» і підтвердіть перезавантаження ПК.

Налаштування Wi-Fi адаптера точкою доступу

Як налаштувати Connectify? Верхня частина екрану з розділом «Налаштування» містить найбільш важливі параметри програми:

 • Ім’я Wi-Fi — ім’я створюваної нами бездротової мережі або, в разі розширення зони покриття, ім’я розширюється мережі;
 • Пароль — пароль для бездротової мережі;
 • Інтернет — тут потрібно встановити з’єднання з мережею — зазвичай це «підключення по локальній мережі» (кабель) або в разі Інтернету через 3G-модем — телефонне з’єднання;
 • Режим — прихований за замовчуванням, він дозволяє налаштувати робочий режим (точка доступу з використанням шифрування WPA2-PSK, Ad-Hoc у відкритому режимі або WEP-шифрування);
 • Кнопка «Майстер простий установки» дозволяє встановити необхідні параметри за кілька простих кроків, які визначають ім’я мережі, пароль і загальне підключення, а також допоможуть розібратися, як користуватися додатком Connectify.

Встановлення точки доступу

Загальні налаштування

Ви можете запустити майстер і виконати кілька простих кроків:

 • На першому екрані натисніть кнопку «Далі»;
 • На другому етапі майстер запропонує ввести ім’я бездротової мережі, яке буде доступно для інших пристроїв;
 • Третій крок — встановити пароль бездротової мережі. Пароль повинен містити не менше 8 символів. Мережеве шифрування за умовчанням — WPA2-PSK;
 • На четвертому етапі майстра ви можете вибрати з’єднання. Назви з’єднань (завантажені з операційної системи) відображаються у вигляді меню, що випадає. У більшості випадків необхідно вибрати «Підключення по локальній мережі»;
 • Останнім кроком майстра є підтвердження змін і можливість запуску Hotspot.

На головному екрані вікна програми у верхній частині вікна відобразиться стан з’єднання і гаряча точка.

Налаштовуємо тип підключення

Після установки програми варто пам’ятати, що брандмауер спочатку налаштований правильно. У разі вбудованого брандмауера Windows Connectify самостійно виконає налаштування. Інші брандмауери повинні бути оновлені наступними мережевими правилами:

 • Доступ для Connectifyd.exe, відкриття портів: UPnP — UDP 1900 TCP 2869, 5000;
 • Доступ для ConnectifyNetServices.exe, відкриття портів для DHCP — UDP 67, 68, 1317 і для DNS — UDP 53, 1303

Додаткова інформація:

 • Клієнти — надає інформацію про підключених до створеної мережі Wi-Fi клієнтів разом з IP-адресами і їх іменами. Клацання правою кнопкою миші на значку дозволяє заблокувати або розблокувати доступ до мережі, а також швидко переглядати доступні мережеві ресурси, підключений клієнт і так далі. Адреса підключення за замовчуванням: 192.168.2.0/24;
 • Історія підключення — зведення раніше підключених мережевих клієнтів;
 • Start / Stop Hotspot — кнопка для Connect Hotspot.

Інформація про клієнтів

Клацання правою кнопкою миші на логотипі або написи Connectify відкриває спливаюче меню, де містяться приховані функції (наприклад, настройка підключення до бездротової мережі). Ви також можете включити або відключити сервер UPnP (цей параметр корисний, приміром, для користувачів Xbox). Опція клонування налаштувань Wi-Fi дозволяє налаштовувати Connectify Hotspot і клонувати налаштування бездротової мережі, розширивши її покриття через комп’ютер з Connectify. Меню WPS дозволяє зберегти конфігурацію мережі на флеш-накопичувач і перенести її на інший комп’ютер.

Виникаючі проблеми та їх вирішення

Щоб без проблем роздавати ip за допомогою Connectify, необхідно правильно налаштувати точку доступу. Якщо виникають неполадки, в першу чергу перевірте нові версії драйверів мережевої карти або материнської плати на сайтах виробників. Якщо Connectify все ще не роздає інтернет, перевірте настройки підключення. Перейдіть в розділ панелі управління «Центр управління мережами і загальним доступом» і перевірте настройки інтернет-з’єднання. Обов’язково повинні бути вказані IP, DNS, маска підмережі і т. Д. Якщо виникли проблеми для визначення правильних налаштувань мережевого підключення варто звернутися до свого провайдера.

Параметри запуску Connectify

Розглядаючи принцип роботи програми Connectify, створюється враження, що механізм поділу інтернет-з’єднання — це майже клон ICS (загальний доступ до підключення Інтернету), відомий протягом багатьох років на Windows. У певному сенсі, це правильно. Однак конфігурація ICS для початківця користувача може бути занадто складна. Проблеми можуть виникати і при підключенні комп’ютерів до мережі VPN.

плюси:

 • проста установка і настройка;
 • можливість швидкого доступу до хот-спот;
 • багато сценаріїв використання;
 • низька вартість — в разі покупки Wi-Fi адаптера, а в разі ноутбука — безкоштовно.

мінуси:

 • відсутність підтримки популярних 3G-модемів;
 • комп’ютер, що підключається до мережі, повинен бути постійно включений.

Часто спільне використання бездротового з’єднання з комп’ютером — це простий спосіб тимчасово надати доступ до мережі Wi-Fi для інших пристроїв. Connectify дозволить легко роздати інтернет на безліч мережевих пристроїв. Ніяких складних налаштувань для операційної системи. У додатку є ще один плюс — воно є безкоштовним.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector