Як Lifecell просуває BIP месенджер? —


Уже майже рік тому ми писали статтю про месенджери створений компанією Лайфсел і Київстар Bip і veon відповідно. По суті в тому матеріалі ми припустили, що вже на той момент ці мессендежри вже нікому не потрібні і для того щоб дійсно зрушити вантаж з мертвої точки потрібно придумати, що то нове.

Як діяли мобільні оператори раніше?

Раніше і компанія київстар і компанія Лайфсел закрила можливість безкоштовно відправляти повідомлення за допомогою вже популярних Viber і whatsapp, а натомість вони пропонували користуватися своїми менеджерами для спілкування. Ідея була така, що смс повідомлення дорогі і всі користувачі поставлять месенджери киевстара і лайфсела.

Що з цього вийшло?

Так як трафіку для передачі одного текстового повідомлення витрачається досить мало то всім як би наплювати на те, що пару десятків мегабайт за місяць піде на той же вайбер. І ніхто ці БІпи не ставив.

Не дивлячись на це, компанія Київстар так і не зробила не тарифікується доступ до мессенджерам.

Тариф Бомба як спосіб просування BIP месенджера

А ось компанія лайфселл трохи змінила тактику і ввела безкоштовне спілкування тарифний план під назвою Бомба.

Суть тарифу «бомба» полягає в тому, що за 100 грн абонентської плати ви отримаєте 100 хвилин в день на будь-які номер при здійсненні дзвінків з додатка Bip (функції BipOut), а також безліміт на номери лайфселл за допомогою функції BIPOUT. Іншими словами якщо ви підключите тарифний план під назвою бомба, то без месенджера BIP він взагалі не потрібен, тому як без месенджера і без нормального доступу до інтернету у вас буде тільки 600 хвилин на всі номер по Україні (не важливо це всередині мережі або на номери Київстар ). Тим самим компанія лайфселл хоче змусити нас користуватися цим месенджером.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector