Голосова скринька або автовідповідач лайфсел як відключити, підключити?

Автовідповідач лайф
Послуга автовідповідач від компанії Лайф на відміну від голосової пошти Київстар надається безкоштовно і підключена всім абонентам Лайф. Тому якщо Вам необхідна дана послуга, то радимо записати свій голос, який і буде у вигляді привітання на автовідповідач або голосову пошту. Для цього достатньо зателефонувати на номер 5000 і вибрати в голосовому меню пункт вітання і за допомогою голосових підказок записати власне привітання.

Як відключити послугу автовідповідач Лайф

Якщо Ви не бажаєте щоб хто небудь міг залишити повідомлення на Вашу голосову пошту, то існує можливість відключити переадресацію на номер 5100 з допомогою запиту — ## 002 #. Який в свою чергу означає відключення всіх перенаправлень. Але при цьому Вам не приходитиме смс повідомлення з текстами Вам дзвонили внаслідок цього ви можете пропустити Важливий дзвінок.

Варіанти використання послуги

Бувають ситуації, коли ви не можете говорити або збираєтеся відпочити, покинувши країну, для цього можна включити повну переадресацію на номер 5100 і всі дзвінки будуть безпосередньо переадресовуватися на автовідповідач. А вам буде приходити повідомлення хто Вам дзвонив. Для цього необхідно набрати запит — ** 21 * 5100 # — переадресовувати всі дзвінки.

Інші Варіанти послуги

** 67 * 5100 # — якщо лінія зайнята
** 61 * 5100 # — якщо ти не встиг відповісти
** 62 * 5100 # — якщо ти поза зоною досяжності або твій телефон вимкнений
** 21 * 5100 # — переадресовувати всі дзвінки

Як прослухати повідомлення, залишені Вам на голосову пошту

Для прослуховування повідомлень достатньо зателефонувати за номером 5000 з вашого номера і прослухати повідомлення, якщо у вас включений супер пароль, який можна налаштувати за тим же номером, то необхідно буде ввести ще і його.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector