Як користуватися електронною книгою

У століття, який супроводжується швидким розвитком інформаційних технологій, доводиться так само стрімко освоювати з’являються сучасні гаджети, оскільки саме вони сприяють успішному виконанню багатьох завдань, а також в деяких випадках дозволяють цікаво проводити час. Одним з таких пристроїв є електронна книга, що має невеликі розміри, але дозволяє успішно переносити і мати завжди при собі цілу бібліотеку. Підраховано, що в середньому в одну електронну книгу можна закачати близько 1200 примірників літературних або наукових творів.

У зв’язку з цим у багатьох тільки початківців або малодосвідчених користувачів виникає нагальне питання, як користуватися електронною книгою, на що, перш за все, слід звернути пильну увагу.

Як користуватися електронною книгою

У цій статті ми розповімо, як правильно працювати з «читалкою»

Підготовча робота

Електронна книга має ряд переваг, якщо порівнювати її характеристики зі звичним паперовим варіантом. Не секрет, що існують активні читачі, які болісно реагують на паперовий пил, через яку у них виникає алергія. Електронна версія виключає цей негативний момент.

Звичайні та електронна книги

Електронна книга має ряд переваг в порівнянні з «аналоговими»

Крім цього, звична книга вже супроводжується певним шрифтом і кольором чорнила, внести зміни, в які, на жаль, не можна. Від цього страждають досить часто ті, хто має проблеми із зором. Усунути такий недолік на сучасному пристрої можна, володіючи інформацією, як здійснити налаштування гаджета, як користуватися електронною книгою після цього.

зміна налаштувань

Будь-яке сучасне пристрій має стандартні настройки, які можна залишити за замовчуванням, а можна внести корективи, якщо щось не влаштовує, супроводжується не зовсім комфортною роботою.

Однак перша дія власника повинно полягати в здійсненні повної зарядки пристрою. Для вирішення такого завдання необхідно підключити гаджет або до розетки, або до комп’ютера, скориставшись USB-кабелем.

Перша зарядка може тривати близько десяти годин. Турбувати пристрій і завершувати процес зарядки передчасно не рекомендується, оскільки батарея може не набрати належної ємності, відповідно, згодом витримувати достатню кількість часу без підзарядки воно не зможе.

Після завершення процесу зарядки, можна приступати до вивчення меню гаджета, а потім внесення налаштувань.

Електронна книга Reader - Меню

Перед початком роботи з читалкою, налаштуйте яскравість і шрифти, увійшовши в меню «Налаштування»

Щоб внести налаштування, необхідно відкрити меню, доторкнувшись до нижньої частини екрану. Однак це підходить для електронних пристроїв, оснащених сенсорним екраном. Якщо ж була придбана модель з кнопковим управлінням, на корпусі буде кнопка виклику меню. Всі кнопки управління частішерозташовуються відразу під дисплеєм.

В меню можна вибрати яскравість дисплея, розмір шрифту, калібрування кольору, а також бажану гучність, якщо хочеться не прочитати, а прослухати аудіокнигу. Після внесення кожних змін слід перевірити комфортність читання для конкретного користувача. Вносити такі зміни нескладно, тому при необхідності можна повторно внести їх, якщо виявиться, що читання супроводжується якими-небудь труднощами.

Електронна книга - настройка яскравості

Встановіть оптимальне значення яскравості екрану

Основні можливості електронної книги

Сучасна електронна книга може відрізнятися набором можливостей залежно від моделі пристрою, виробника. Однак кожна модель має набір стандартних функцій, спрямованих на можливість здійснювати читання електронної літератури, а також набір додаткових функцій.

стандартні функції

Незважаючи на те, яка кількість коштів довелося затратити на придбання електронної книги, дані гаджети мають кілька абсолютно однакових функцій.

Перш за все, є можливість не тільки перегортати поодинокі сторінки, але і переходити миттєво на кілька сторінок назад, що вдається завдяки наявності такої важливої ​​функції, як швидке перегортання.

На електронну книгу закачують не одне літературний твір. Навіть на тільки що придбаному пристрої є в наявності кілька творів. Щоб вибрати саме те, що хотілося б прочитати в конкретну хвилину, слід скористатися функцією швидкого перегляду списку літературних творів. Ці дії виконуються за допомогою курсору, керованого кнопками або сенсорним екраном.

Електронна книга - пошук літератури

Для навігації між закачаними творами скористайтеся пошуком

При читанні великих книг доводиться робити закладки, щоб на наступний день швидко знаходити потрібне місце і продовжувати комфортне читання.

Важливо початківцям користувачам ознайомитися на початкових етапах, як закачувати книги на електронну книгу. Найперше слід вивчити інструкцію, яка супроводжує гаджет, особливо коли користувач сам не вибирав його, а йому електронну книгу презентували. Це необхідно, щоб розібратися, які формати підтримує пристрій. Саме такі формати і слід шукати в інтернеті, а згодом закачувати.

Деякі гаджети підтримують можливість переформатувати файли. Якщо такі функції є, користувач може завантажувати будь-які твори, а потім перед читанням піддавати їх такому переформатування.

Завантажувати книги, безумовно, слід на просторах інтернету, а для цього важливо знати, як підключити електронну книгу до комп’ютера, або як підключитися до WI-FI, якщо така можливість є. Підключення до комп’ютера здійснюється за допомогою USB-кабелю, після чого пристрій визначається, як вже стала звичним для всіх флешка, на яку можна з легкістю перенести будь-які файли.

Цікавлячись, як завантажити книгу в електронну книгу, користувачі згодом починають розуміти, що такі дії не супроводжуються складнощами. Досить зайти (гаджет обов’язково повинен бути підключений до інтернету) в бібліотеку, знайти в ній бажане твір, після чого клікнути на кнопку «Завантажити». Книга захитається, а далі користувач може самостійно перемістити її на карту пам’яті. В окремих випадках, на жаль, безкоштовне закачування буде неможливим, тому доведеться заплатити запитувану суму або відмовитися від закачування.

Вкрай рідко електронна книга може зависнути. В цьому випадку можна її перезавантажити, підключивши до комп’ютера і викликавши потім таку функцію. Також можна перезавантажити електронну книгу за допомогою голки, вставивши її в невеликий отвір, що знаходиться збоку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector