Як конвертувати MKV в AVI

Технології на сьогоднішній день представляють відображення відео на практично скоєних панелях, з великими діагоналями і високою роздільною здатністю екрану. Само собою, довелося вдосконалюватися відеоформаті. Застарілі AVI не змогли відображати фільми та кліпи в гідній якості. З’явилася необхідність створення більш досконалого способу запису.

Перекодування MKV AVI

Алгоритм виконання перетворення MKV в AVI.

Переформатування з менш якісного в важчий MKV — недоцільно. На телевізорах з великою діагоналлю якість вас не порадує. Набагато популярніше необхідність перекодувати MKV в AVI, така дія рекомендується провести, якщо ви хочете переглянути відео на телефоні або планшеті.

Що таке Матрьошка

Матрьошка — це відкрита платформа, розроблена програмістами для роботи з аудіо і відеоконтентом, націлена на створення кросбраузерності програвача, а також широкого набору інструментів і плагінів для роботи з ним. Формат MKV став спадкоємцем MCF, але значно розширив свої можливості завдяки відкритому коду і добрій сумісності.

Matroska доступна користувачам в таких дозволах:

  • формат .mkv- використовується для відтворення відео. Нововведенням є здатність відображати субтитри, аудіофайли, а так само різноманітні вкладення;
  • mka — відтворює аудіо, також рекомендуємо подивитися додаткові примочки;
  • mks — відображає субтитри, які при бажанні можна відключити або переключити;
  • mk3d — не залишилося осторонь 3D-відео, це програмне забезпечення підтримує і дозволяє працювати з його бібліотеками в цьому форматі.

Приклад програвання формату

незмінний AVI

Ніщо не може перемогти простоту цього типу якості запису медіаконтенту. Користувачі знову і знову звертаються до нього. З розвитком пристроїв з маленькими сенсорними панелями AVI придбав нове життя. Закачування великих файлів в телефон або планшет займає багато часу, до того ж ресурси телефону часто не дозволяють закачати щось більш 10 ГБ. Далекий від досконалості і мобільний інтернет, чекати закачування доведеться багато часу. Тому необхідність з MKV зробити AVI залишається гострою.

Що можна сказати про цю розробку Microsoft, яка вже більше двадцяти років утримує топ форматів запису медіаконтенту. Повністю ця розробка називається Audio Video Interleave. Розширення вони вибрали відповідне своїй назві. Основною особливістю стала можливість відтворювати різні типи запису. DivX + WMA (відео + аудіо) або Indeo + PCM (відео + аудіо).

Приклад програвання формату AVI

З недоліків можна виділити відставання звуків. Це відбувається тому, що AVI використовує почергове відтворення на доріжках. Тобто спочатку йде кадр з відео, а потім на нього накладається аудіоконтент. Втрати якості відчутні неозброєним оком. Іноді таке відставання здатне зіпсувати весь перегляд.

Як переконвертіровать MKV в AVI

Часто мобільний пристрій вже має можливість змінювати формат, так як користувачам з появою Skype і Viber треба було відправляти контент «тут і зараз». Але якщо немає, то існує величезна кількість конвертерів, де ви в два кліка зробите всю необхідну роботу.

Для того щоб почати роботу з конвертером, потрібно:

  • Завантажити та встановити на комп’ютер.
  • Як правило, все подібне програмне забезпечення має однаковий принцип роботи. В одному рядку ви вводите вимагає переформатування файл, а в іншій — вибираєте формат.
  • Натискаємо на кнопку «Запустити» і завантажуємо отриманий файл на жорсткий диск.

В мережі ви без зусиль знайдете безліч конвертерів, що працюють не тільки з форматами, мова про які йшла вище, а й обробних інші формати. А також ви можете скористатися онлайн-сервісами, які в принципі працюють добре. Недоліком може стати швидкість додатків.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector