Кращі програми для прискорення ігор

Ігрова індустрія процвітає і розростається в масштабах, новинки в світі комп’ютерних ігор радують геймерів відмінною графікою і масою спецефектів, максимально завантажуючи при цьому систему і сам комп’ютер. Їх вимоги зростають раз по раз, ніж в принципі і обумовлено високу якість продуктів. І ось образлива закономірність — залізо встигає застаріти з виходом у світ новинок, навіть власникам досить потужних машин, випущених рік-два тому важко наздогнати шедеврами ігрової індустрії, чого вже чекати власникам комп’ютерів п’ятирічної давності.

Кращі програми для прискорення ігор

ТОП програм для прискорення ігор.

Тим, у кого ПК або ноутбук і того старше, а ресурси простіше, і зовсім не варто сподіватися на можливість з головою зануритися у віртуальну реальність, адже останні ігри зовсім скромничають в своїх запитах, а дозволити собі щорічний апгрейд заліза може аж ніяк не кожен. Навіть якщо іграшка запустилася і вимоги відповідають можливостям системи і конфігурацій пристрою, ще не факт, що ігровий процес буде йти гладко. Буквально після закінчення всього лише року з моменту покупки або апгрейда комп’ютера лаги можуть бути цілком відчутними, якщо мова йде про нову комп’ютерну гру з високими запитами.

Тим, хто не в силах відмовитися від повноцінного занурення в ігровий простір, бажаючи відчути себе героєм на полі бою без гальмувань софта, пов’язаних з нестачею ресурсів пристрою або операційної системи (затримки, відставання графіки і інші прикрі непорозуміння під час геймплея часто стоять персонажу життя) , на допомогу може прийти спеціальна програма для прискорення ігор. Такий софт, звичайно, не є панацеєю і не воскресить стареньку-відеокарту десятирічної давності або інші застарілі компоненти ПК, які вже, що називається, дихають на ладан, але в розумних межах оптимізувати параметри ОС і по максимуму вичавити можливості комп’ютера цілком здатний.

Крім вирішення проблеми за допомогою програм, необхідно також створити умови для стабільної роботи гри. Гальмувати ігровий процес, причому сильно, можуть інші паралельно запущені програми, слід звернутися до Диспетчер завдань для моніторингу і закрити працюючі програми, що відрізняються високими вимогами. Коли викритий в підвищеної мережевої активності софт закритий, його слід також прибрати з автозавантаження. Причиною значних лаги, нещадно пожираючи трафік, може антивірус, викачує бази сигнатур або торрент-клієнт. Накопичився системний сміття — теж не помічник геймера.

Прискорити он-лайн гру

Варто підвищити продуктивність комп’ютера за рахунок правильного налаштування відеокарти і материнської плати в BIOS, оптимізації системи, внесення корективів у файл підкачки, дефрагментації дисків та інших дій, які посприяють стабільному функціонуванню гри. Подібні операції можуть відбуватися вручну (в разі зі зміною параметрів материнської плати і відеоадаптера потрібно дотримуватися обережності, без потрібних навичок краще не чіпати ці настройки). Ті ж завдання можуть виконати спеціальні програми. Вони задають необхідні параметри в автоматичному режимі і налаштовують навіть ті, які користувач випустив з уваги.

Збірники утиліт для чищення і оптимізації

На продуктивність ПК сильно впливає захаращеність системи. Накопичився «сміття» заважає не тільки запуску і коректному функціонуванню комп’ютерних ігор, але і гальмує процеси інших додатків, що з плином часу стає все відчутнішою. З цієї причини, перед тим як буде використовуватися утиліта для прискорення ігор, необхідно провести ретельну чистку системи, для чого зручніше застосувати спеціальний софт, оскільки вручну позбавлятися від системного мотлоху, звичайно, можна, але не доцільно.

Advanced SystemCare

Комплекс утиліт для оптимізації комп’ютера, що дозволяє в лічені хвилини позбутися від накопичень системного сміття, шкідливих програм, виправити помилки реєстру і т. Д. Advanced SystemCare містить безліч модулів і кожен з них можна використовувати окремо. Знайти всі ці кошти можна у вкладці «База інструментів». Є як безкоштовна версія, так і платна з розширеним набором опцій.

Advanced SystemCare

Glary Utilities

Пакет утиліт для оптимізації і очищення системи. У складі Glary Utilities інструменти на всі випадки життя, їх можна знайти у вкладці Модулі. Широкі можливості програми включають очищення дисків, дефрагментацію, операції з записами реєстру, драйверами, управління системою, файлами та інші корисні функції.

Glary Utilities

Advanced System Optimizer

Оптимізувати Windows допоможе також потужний комплект утиліт Advanced System Optimizer, що включає величезну кількість інструментів для очищення реєстру і додатків, видалення вірусів, дефрагментації і інші корисні опції. За допомогою програми можна виконати резервне копіювання, відновлення файлів, налаштування прихованих параметрів, правку списку автозавантаження і т. Д.

Advanced System Optimizer

CCleaner

Невелика, але при цьому функціональна і зручна утиліта, яка перебуває у вільному доступі. CCleaner ефективно виносить сміття з системи і додатків, не зачіпаючи потрібні файли. Крім того, після аналізу користувачеві надається інформація з приводу тих даних, що будуть видалені, тому при бажанні можна внести поправки, потім погодитися з очищенням. Засоби додатки пропонують також корекцію реєстру, управління списком автозавантаження, видалення софта і інші корисні функції.

CCleaner

прискорювачі ігор

У топ програм для прискорення ігор увійшли найпопулярніші рішення, які порадують результатами будь-якого, навіть самого прискіпливого геймера. Застосування софта забезпечить збільшення FPS і інших характеристик, а також запустить гри, які раніше не запускалися.

Game Fire

Одна з кращих утиліт для підвищення продуктивності комп’ютера і оптимізації ігрового процесу. Програма самостійно визначає необхідні параметри і вносить корективи, які забезпечують прискорення гри, в тому числі на ноутбуці. Від користувача не потрібно ніяких дій крім натискання кнопки «Switch to Gaming Mode», після чого софт все зробить за вас. Є і додаткові опції, що дозволяють очистити систему від сміття, збільшивши її продуктивність. Game Fire функціонує в тлі і не заважає ігровому процесу.

Game Fire

IOBit Game Booster

Проста, при цьому досить функціональна програма для збільшення продуктивності системи. Працює з Windows 7, 8, Vista і XP, оптимізує параметри, які не впроваджуючи модифікації в реєстр і не замінюючи системні настройки. Інтерфейс простий і зрозумілий, досить одного кліка, щоб Game Booster виконав зупинку необов’язкових процесів і застосував всі резерви ПК для геймплея. Серед додаткових можливостей утиліти — захоплення аудіо і відео ігрового процесу.

IOBit Game Booster

Wise Game Booster

Чергове програмне рішення, що прискорює роботу ігор за рахунок способів оптимізації системи та внесення корективів в параметри, сумісно з різними ОС. Всі дії виконуються руками або автоматично. Крім підвищення продуктивності комп’ютера доступні можливості перегляду поточних процесів і функціонуючого софта, в т. Ч. Управління ними. Радує підтримка російської мови.

Wise Game Booster

Game Gain

Додаток для прискорення ігор, сумісний з Windows 10 і більш ранніми версіями, а також з новими пристроями. Відрізняється примітивним інтерфейсом, що дозволяє малодосвідченому користувачеві не заблукати в функціоналі. Розглядаючи представлені в даному списку прискорюють програми, можна відзначити, що Game Gain — сама «темна конячка», яка не вважає за потрібне демонструвати користувачеві параметри. Так що підглянути, що насправді вона робить для розгону комп’ютера, не вийде, при цьому утиліта справляється добре з необхідною завданням.

Game Gain

Razer Cortex Game Booster

У топ «Кращі програми для прискорення ігор» не можна не внести софт Razer Cortex, що володіє безліччю інструментів, він прискорює не тільки гру, але і збільшує продуктивність пристрою в принципі. Активується ПО автоматично, прибираючи необов’язкові служби і надаючи пріоритет грі, по завершенні ігрового процесу все повертається на місця. Razer Cortex дозволяє переглядати FPS, робить захоплення картинки і відео, а також виконує інші корисні функції. Софт підтримується на Windows 7, 8, 10.

Razer Cortex Game Booster

MSI Afterburner

Програмне рішення з широким набором опцій від знаменитого виробника виконує тонке налаштування відеокарт NVIDIA і AMD, не дозволяючи, щоб значення досягали критичної позначки, що може негативним чином відіб’ється на функціонуванні пристрою. Забезпечує також контроль температури, напруги і тактової частоти. Вважається одним з кращих програмних рішень для розгону комп’ютера, але в разі відсутності навичок застосування такого софта краще почекати з його використанням.

MSI Afterburner

EVGA Precision X

Програма з аналогічними функціями вищеописаного продукту від MSI. Виконуючи зміна параметрів для розгону відеокарти, EVGA Precision X стежить за значеннями, не перевищуючи допустимі. Доступно ведення моніторингу стану, що забезпечує своєчасну зупинку процесу розгону і доведення до оптимальних параметрів. Працює EVGA Precision X тільки з відеокартами NVIDIA і вважається одним з кращих засобів, що дозволяють розігнати GeForce.

EVGA Precision X

Game Accelerator

Програма, як і інші прискорювачі ігр та функцій комп’ютера, підвищує продуктивність за рахунок оптимізації системи. Використання даного софта не відрізняється складністю. Для роботи від користувача потрібно лише запустити додаток і вибрати відеокарту, звукову плату і процесор, зберігши значення, після чого справу залишається за додатком.

Game Accelerator

Speed ​​Gear

Програмний продукт з підтримкою «гарячих клавіш», що дозволяє змінювати швидкість роботи софта, в тому числі відтворення візуального контенту в іграх. Функція досить цікава, адже уповільнення ігрового процесу дуже може допомогти в проходженні. Є підтримка російської мови.

Speed ​​Gear

Game Turbo Booster

Утиліта не виконує розгін, а діє за принципом закриття зайвих процесів і служб, усуваючи всі причини велику завантаженість системи і вивільняючи оперативну пам’ять, необхідну для повноцінного геймплея. Game Turbo Booster є простим ПО і підходить для застосування навіть новоспеченим геймерам.

Game Turbo Booster

GameOS

Софт є графічною оболонкою, що замінює Explorer. Споживання ресурсів у GameOS мінімальне, так що для комп’ютерних ігор залишиться більше ресурсів. Додаток також здатне виконати дефрагментацію пам’яті RAM. Переключитися знову на Explorer можна в один клік, але потрібно перезавантажити пристрій. Застосування даного софта доцільно на старих комп’ютерах.

GAMPPO або Game Prelauncher

Софт для оптимізації системи та прискорення ігор та інших додатків. Програма GAMPPO (або, як вона іменувалася раніше, до її апгрейда, Game Prelauncher), виконує аналіз і позбавляється від непотрібних процесів і додатків, щоб максимально надати ресурси для ігрового процесу. Деякі дії інструменту, наприклад, відключення оболонки ОС, можуть шокувати користувача, але завдяки своїй безцеремонності утиліта дозволяє вивільнити максимум пам’яті. Підтримуються Windows 7, 8, 10.

GAMPPO або Game Prelauncher

Результати застосування софта для прискорення ігор будуть у кожного свої. Одні користувачі можуть відзначати високу ефективність однієї і тієї ж програми, інші ж не помітять ефекту зовсім. Головне в цій справі — бути реалістом і не намагатися приписувати софту чарівні властивості, чекаючи, що програмним шляхом можна перетворити залізо комп’ютера з мотлоху в потужну машину і вичавити те, що спочатку комплектуючих невластиво. Кращим рішенням для продуктивної роботи буде вибір не одного, а двох-трьох додатків і використання їх в поєднанні один з одним.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector