Як і де зберігати фотографії в інтернеті зі смартфона. Як правильно і просто?

хмара фотографій
Отже, ви є власником гарного смартфона і хочете зафіксувати на камеру свого девайса все життя, але при цьому у вас немає бажання викладати все фото в публічний доступ в соціальних мережах, а пам’ять телефону не така і нескінченна як це здавалося до установки всіх додатків, карт , ігор, розваг, ну і звичайно ж самої операційної системи. Для тих хто ще не має смартфона, а тільки збирається купувати хочеться зауважити, що 32 гігабайти при активному використанні не така вже й велика цифра, але основну масу постійної пам’яті займають як правило фото, а їх можна впорядкувати і для цього є величезна кількість сервісів під загальною назвою хмарні сервіси.

Суть хмари і в чому полягає переваги?

Суть будь-якого хмарного сервісу полягає в тому, що ви качаєте додаток того сервісу який Вам найбільше сподобався (до цього повернемося трохи пізніше), далі реєструєтеся в цьому сервісі і налаштовуєте синхронізацію ваших фотографій.

І отримуєте такий результат

Як тільки ви зробили той самий рідкісний кадр в залежності від настроєної синхронізації дане фото автоматично (якщо є доступ до мережі) потрапляє в хмару, а фотографію на смартфоні ви можете сміливо видаляти — тому як копія даного фото вже є в хмарному сховищі.

переваги

  • — резервування
  • — немає необхідності підключати і копіювати фото на комп’ютер, внесений гвинт і так далі
  • — в будь-який момент часу можна видалити будь-яку фотографію і при цьому її не втратити
  • — економія місця на телефоні, тому як підключившись до мережі ви маєте доступ до всіх фото одночасно.

Приклади популярних і перевірених хмарних сервісів

Назва сервісу

Кількість безкоштовних гігабайт

виданих при реєстрації

Вартість розширення дискового

простору до 1 терабайта

mail.ru

25 гігабайт

7000 рублів в рік

яндекс диск

10 гігатабай

2000 рублів в рік

Гуггл диск

15 гігабайт

100 $ в рік

degoo.com

100 гігабайт

120 $ до 2 гігабайт

dropbox

2 гігабайти

99 $

mega.nz

50 гігабайт

120 $ до 500 гігабайт

pcloud.com

20 гігабайт

50 $ розширити до 500 гігабайт

p.s. Пам’ятайте безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Якщо будь-якої сервіс пропонує величезну кількість гігабайт дискового простору — це не означає, що даний сервіс найвигідніший, тому що в більшості випадків ви зрозумієте, що з ним не так трохи пізніше. Ідеальним варіантом для початку буде зареєструватися в двох сервісах, а коли всі підводні камені будуть знайдені і виявлено, зупиниться на кращому з них.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector