Чому торрент повільно хитає

Торрент — досить відома програма, що дозволяє швидко, ефективно завантажувати інтернет-файли. При звичайному скачуванні великих за розміром файлів процес може перерватися з різних причин, і тоді доводиться починати все спочатку. Torrent після переривання з’єднання при його поновленні продовжує роботу, не втрачаючи при цьому вже завантажених частин.

Повільно працює Torrent

Іноді швидкість завантаження через Torrent виявляється дуже повільна

Однак іноді швидкість завантаження виявляється невисокою. Давайте розберемося в причинах такого незручності, чому торрент повільно хитає або надходження інформації повністю відсутня.

Причини повної відсутності завантаження

 1. Відсутність роздачі.

Щоб зрозуміти, чому взагалі нічого не надходить на ваш комп’ютер, перш за все, перевірте, чи є учасники роздачі вашого файлу. В описі зверніть увагу на рядки: Сіди — люди, вже завантажили файл, а тепер його роздають; Бенкети — учасник качає і роздає одночасно. Є ще Лічі — тільки завантажують собі файл, що не роздають його. Останніх Torrent зазвичай відстежує, їх блокують. Якщо роздають немає, значить, скачування просто не може бути виконано. Або є бенкети, але у них немає тих компонентів файлу, які вам потрібні, т. Е. Їм потрібні такі ж файли, що і вам.

 1. Блокування антивірусом.
 2. Завантаження великої кількості файлів одночасно.

У Torrent багато закачувань одночасно

Завантаження великої кількості файлів одночасно

Тепер розглянемо, що робити в кожному випадку з перерахованих.

зміна ситуації

 • Якщо роздача не здійснюється, почекайте, поки з’являться Torrent-учасники, попросіть адміністратора сайту, його відвідувачів включити роздачу.
 • При блокуванні роздачі антивірусом використовуйте потрібну настройку. Зайдіть в «Налаштування програми». Виберіть розділ «З’єднання», знайдіть там опцію «В виключення брандмауера», поставте навпроти галочку. Не забудьте натиснути «Застосувати» для збереження змін.
 • Якщо ваш комп’ютер качає відразу багато файлів, перевірте настройки. Зайшовши в «Черговість», побачите максимально можливу кількість завантажень, що стоїть за замовчуванням. Можливо, вже закачується вами таку кількість, яка вказана як максимальне. Призупиніть інші завантаження або скасуйте їх.

Максимальна кількість одночасних завантажень

черговість скачування

Причини уповільненої скачування і їх усунення

Пам’ятайте, що швидкість скачування у торрента та інтернету — величини різні. Перша вимірюється в мегабайтах, друга — в мегабитах. Значить, вже швидкість у Torrent повільніше, ніж швидкість, що видається вам провайдером. Але є інші причини, коли повільно хитає торрент, що робити в таких випадках, розберемо нижче.

 • Є роздає торрент-файл сид, проте він один, а швидкість через наявну у нього тільки застарілою технологією ADSL дуже низька — всього в 512 Кбіт / сек. Швидким тоді скачування теж ніяк не може стати.
 • Можливо, що роздають багато, у них нормальна по швидкості роздача, але у вас завантаження все ж повільна. Причина може бути в налаштуваннях. Зайдіть в розділ «Швидкість». Там є рядок «Макс. швидкість віддачі », в графі навпроти повинен стояти нуль, що означає необмеженість. І також нуль повинен стояти в рядку «Макс. швидкість завантажень ».

Швидкість завантажень в Torrent

Ставимо нуль в «Макс. швидкості віддачі »і« Макс. швидкості завантажень »

 • Далі, зайдіть в розділ BitTorrent, перевірте рядок «Ліміт швидкості локальних бенкетів», вона повинна бути деактивовано, там же пункт «Шифрування протоколу» — відключений.
 • Можливо, торрент повільно завантажує, тому що є обмеження прийому в ручному режимі. Натисніть ПКМ по файлу, який завантажується, в меню пройдіть в «Пріоритет швидкості», натисніть «Нормальний».
 • Деякі браузери, поштові агенти зменшують швидкість обміну інформацією. Якщо паралельно торрент-трекеру вони відкриті, то це сповільнить роботу. Наприклад, значно уповільнює швидкість Skype. Для прискорення завантаження вимкніть такі програми.

Користувачі завжди вважають за краще швидке і безкоштовне скачування. Torrent-трекер якраз качає інформацію швидко, програма надійно захищає вас від переривання завантаження. При уповільненому скачуванні вибираєте один із способів налагодження, описаний вище. З’ясувати причину, чому торрент повільно завантажує, як бачите, нескладно, потім можна виправити цю ситуацію, якщо, звичайно, вона підлягає виправленню.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector