Telegram бот Ігри: месенджер як ігрова платформа

Недалекоглядно було б припустити, що оскільки основним завданням месенджера є спілкування, то в даній ніші не знайдеться місця і для ігор в «телеграм».

Кількість ігрових ботів вже давно перевалило за сотні, і, відповідно, тематики і складність розробки істотно розрізняються.

І з усього цього різноманіття варто створити своєрідний топ з п’ятьма ігровими ботами, які заслужили найбільшу розташування користувачів.

Telegram бот Ігри: месенджер як ігрова платформа

1. «Village Game»

«Село» — це найпопулярніший gamebot на просторах «Telegram», яка зібрала вже не одну сотню тисяч установок.

Як і у всіх іграх тематики ферма або село, основним завданням є збір врожаю і розвитку свого поселення, але в «Village Game» реалізована можливість битися і з іншими гравцями.

Ігровий бот в Telegram «Village Game»

«Village Game»

Після старту перші кроки стандартно здійснюються з підтримкою бота, далі ж гравець обирає самостійно, яким чином він буде проводити політику розвитку.

Основний ресурс в даній грі — це робочі. Отримати їх можна за допомогою запрошення в гру друзів і знайомих, використовуючи реферальне посилання. До слова, це і посприяло такій кількості користувачів в грі.

Також варто відзначити нескладні текстові квести, які дозволяють скрасити пару — трійку хвилин очікування продажу врожаю.

2. «Everlasting Summer»

«Нескінченне літо» — це візуальна новела, на думку багатьох, є найкращим геймботом в плані виконання, але поки поступається «Селі» в кількості установок.

Ігровий бот в Telegram «Everlasting Summer»

«Everlasting Summer»

Але незважаючи на це, в рунеті вона справила просто приголомшливий фурор, і вся справа в тому, що «Everlasting Summer» вражає своїм задумом, виконанням і, як годиться в іграх даної тематики, чудовим візуальним оформленням.

Говорити про «Нескінченному літо» можна дуже багато, але для того щоб відчути всю красу цієї гри, необхідно зіграти, але враховуйте, що варіантів проходження величезна кількість, і в міру проходження задаєшся питанням: чи не нескінченна ця гра.

Однозначно, варто витратити на неї час.

3. «Привіт, Незнайомець!» І «Привіт, Незнайомець 2»

Це приголомшливий текстовий квест, ігрова сюжетна лінія якого зав’язана на порятунок головного героя з океанської безодні.

Ігровий бот в Telegram «Привіт, Незнайомець!»

«Привіт незнайомцю!»

Гра «Привіт, Незнайомець» вже отримала свою частку визнання у користувачів, і варто сказати, що це абсолютно заслужено, так як розробники не поскупилися витратити час, добре продумавши всі сюжетні перипетії, і піднесли це в добре оформленої візуальній складовій.

Саме тому інтерес і до першої, і до другої частини не згасає вже тривалий час.

4. «Знайди Асоціації»

Як видно з назви, основна задача — це придумати і вказати якомога більше асоціацій до наданого слову, але зробити це необхідно за 60 секунд.

Ігровий бот в Telegram «Знайди Асоціації»

«Знайди Асоціації»

Основною особливістю є суперництво з реальними людьми. Завдяки своїм правильних відповідей ви рухаєтеся по турнірній таблиці.

«Знайди Асоціації» — це відмінний вибір для любителів жанру, який допоможе скоротати час.

5. «Лігво маніяка»

Це захоплюючий текстовий квест, в якому необхідно врятувати людину з лап кровожерного маніяка, і лише ваші дії можуть цьому посприяти.

Ігровий бот в Telegram «Лігво маніяка»

«Лігво маніяка»

Ігровий сюжет динамічний і з перших секунд пропонує почати діяти.

Завдяки періодично з’являються похмурим фотографій створюється відповідний настрій, що дозволяє дійсно насолодитися грою, особливо любителям хорроров.

Як підсумок слід зазначити, що не варто говорити про ігрові ботах в «Telegram», як про конкурентів класичних мобільних ігор. Так як можливості суттєво обмежені, то й очікувати від них чогось більш вагомого не слід, але, безумовно, в ігровому співтоваристві вони займуть свою нішу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector