Як і чим відкрити файл з розширенням PAK

Спочатку файл PAK був розроблений багато років тому для використання на комп’ютерах під управлінням операційної системи MS DOS. На щастя, ці часи давно позаду, але сучасні користувачі все частіше стикаються з файлами з розширенням PAK. Багато виробників з ігрової індустрії таким чином архівують додатковий контент — відео, музичні або графічні файли, будь-які програмні компоненти ігр та так далі. Як і чим можна відкрити файл PAK, читайте далі.

Як і чим відкрити файл з розширенням PAK

Як відкрити архів PAK.

Що означає розширення PAK

Формат PAK використовується для ігрових архівів (ну або для інших, особистих цілей) для зберігання і розпакування медіа матеріалів. При спробах розпакувати або навіть просто відкрити такий архів необхідно враховувати, що існує кілька способів архівування даних в PAK, тому для відкриття деяких архівів можна використовувати тільки певні програми. Дізнатися, яке з них підійде саме вам, можна методом проб і помилок.

Як відкривати архіви PAK

Чим відкрити архів PAK? Щоб успішно відкрити і використовувати архів PAK, необхідно встановити відповідне програмне забезпечення. В інтернеті є безліч програм і утиліт, які допоможуть вам в цій непростій справі. Єдина умова — утиліту для відкриття розширення PAK, швидше за все, доведеться підбирати вручну.

IZArc

На відміну від програми WinZip, яка після короткого пробного періоду стає платною, є також безкоштовні програми для стиснення і розпаковування файлів, і їх найкращим прикладом є распаковщик PAK-файлів IZArc. Основною функцією IZArc є стиснення і декомпресія файлів, що може бути особливо корисно для файлів, що завантажуються з інтернету. Також варто відзначити, що процес стиснення і розпаковування файлів ніяк не впливає на їх якість. IZArc дуже практична програма, так як працює з більшістю сучасних форматів, включаючи PAK.

Програма сповнена різних опцій. Крім стиснення, декомпресії та створення саморозпаковуються файлів, за допомогою програми можна конвертувати формати, відновлювати пошкоджені файли або навіть використовувати скіни для створення персоналізованої панелі інструментів. Крім того, програма дозволяє працювати з різними форматами образів CD і DVD (ISO, BIN, MDF, NRG, IMG, C2D, PDI, CDI).

IZArc

переваги:

 • ефективна;
 • безкоштовна.

недоліки:

 • не виявлені.

Базова версія програми доступна англійською мовою, але з офіційного сайту виробника можна завантажити мовний пакет.

FilZip

Інтерфейс FilZip не виділяється чимось особливим. Ви напевно часто бачили функціональні кнопки і дерево файлів. В добре написаному довідковому керівництві міститься безліч інструкцій по роботі з програмою. FilZip буде стискати і декомпрессіровать архів PAK, ACE, ARC, ARJ, BH, XXE, ZOO, ZIP і інші види архівів. Навряд чи більшості користувачів потрібен формат, який є недоступною інструментом.

Як і в багатьох сучасних інструментах стиснення, спочатку необхідно створити або відкрити архів. Після цього відкриється діалогове вікно «Додати файл». Ліва панель діалогового вікна — дуже швидкий файловий браузер. Щоб додати файли, виділіть файл або папку, які хочете додати до архіву, і натисніть кнопку «Додати». На правій панелі перераховані файли, вибрані для архіву. Як тільки ви закінчите, просто натисніть кнопку, щоб створити архів.

FilZip пропонує простий інтерфейс контекстного меню з шістьма варіантами для розпакування файлів. Параметри включають витяг в цю папку, в нову папку, відправку поштою і аналіз архіву. За допомогою перевірки можна додавати приховані файли, зберігати шляху, визначати ступінь стиснення, діапазон декількох дисків і здійснювати безліч інших операцій. Цей інструмент був останній раз оновлений в середині 2006 року. FilZip є простим у використанні для новачків і досить гнучким для досвідчених користувачів. Утиліта підтримує приблизно 15 типів архівів, включаючи ARJ, CAB, RAR, TAR і LHA. Серед її функцій — інтеграція в Windows (перетягування, стиснення і вилучення файлів з контекстного меню), multiExtract і FastExtract.

FilZip

Програма дозволяє:

 • додавати файли в архів;
 • видаляти, переглядати і відкривати файли з архіву;
 • переглядати ZIP-коментарі;
 • використовувати захищені паролем файли ZIP;
 • тестувати файли при добуванні;
 • створювати архіви автоматично.

Також легко можна конвертувати один архів в інший, видаляти і відправляти архіви через інтернет через вбудовану функцію електронної пошти.

ALZip

ALZip — безкоштовна програма, яка читає стислі в 36 форматах файли і може стискати їх в один з 8 типів архівів. За словами розробників AlZip, великий функціонал програми укладено в «самий дружній» інтерфейс.

переваги:

 • швидко;
 • немає дратівливих оголошень або повідомлень.

недоліки:

 • не виявлені.

Під час установки можна вибрати, які файли використовувати в AlZip, і чи хочете ви інтегрувати цю програму з Windows. Можна вказати формат стиснення за замовчуванням і інші додаткові параметри, але програма буде ефективна і стабільна, навіть якщо ви не зміните ніяких налаштувань.

ALZip

Після установки дружній AlZip швидко і ефективно розархівуйте і архівує ваші файли і папки в будь-який час. Програма вражає своєю швидкістю і надійністю роботи, що не перевантажує систему під час стиснення. Вбудований формат ALZip дозволяє створити архів необмеженого розміру, AlZip також може ділити архіви на окремі пакети, що дозволяє створювати ZIP-архіви для дійсно великих файлів — наприклад, фільмів. AlZip підтримує шифрування архівів, а також дозволяє відновити забутий пароль. ALZip добре виконує свою роботу — він швидко і легко стискає і вивантажує дані. Софт безкоштовний і не набридає постійними нагадуваннями про необхідність придбання ліцензії, тому його можна вибрати як гідну заміну для WinRAR або WinZIP.

WinZip

WinZip — це додаток для стиснення і розпаковування файлів формату PAK і інших популярних розширень для архівів. Якщо вам потрібно розпакувати або створити ZIP-архів, це можна зробити за допомогою WinZip. Програма вражає своєю швидкістю і простотою використання. Утиліта сумісна з 32-бітними і 64-розрядними системами.

переваги:

 • проста у використанні;
 • безліч функцій;
 • надійна;
 • інтеграція з SkyDrive, Google Диском, Dropbox.

недоліки:

 • може створювати архіви тільки в форматі ZIP.

Кожен день ми забиваємо наші жорсткі диски величезною кількістю файлів. Таблиці, все більше фотографій і музичних файлів заповнюють наші комп’ютери до країв.

WinZip

WinZip знадобиться, коли для даних знадобиться трохи більше місця. Він також повинен бути завантажений користувачами, які часто відправляють файли по електронній пошті і тим, хто хоче обмежити доступ до них паролем. WinZip має багато переваг. Він дуже швидкий в створенні архівів, і користувачі підкреслюють простоту використання. Перейшовши в меню налаштувань WinZip, ми отримаємо доступ до багатьох цікавих опцій. До них відносяться інтелектуальне стиснення зображень, можливість розділити архів на більш дрібні частини, зашифрувати його паролем і вибрати тип стиснення.

Крім того, додаток також пропонує вбудований конвертер PDF. Він дозволяє перетворювати документи Microsoft Office (наприклад, Word або Excel) в PDF. Таким чином, для конвертації DOC в PDF вам не потрібна ніяка інша програма. WinZip — це програма, яка підтримує безліч типів файлів. До них відносяться RAR, BZ2, CAB, LHA, 7Z, IMG і ISO. Крім того, програма дозволяє синхронізувати файли з популярними хмарними службами зберігання даних, такими як Google Диск, SkyDrive і Dropbox.

Додаток дозволяє зручно обмінюватися документами в соціальних мережах, наприклад, на Facebook, LinkedIn або Twitter. Це всеосяжний інструмент, який дозволяє в повній мірі використовувати можливості, що надаються стисненням файлів. Якщо потрібно заощадити місце на комп’ютері, на віртуальному диску в хмарі або зробити електронного листа менше, WinZip, безсумнівно, буде найкориснішим додатком.

7Zip

7Zip — безкоштовна програма для відкриття файлів PAK і стиснення даних. Нічого особливого, але у неї є переваги, яких не вистачає конкурентам. Формат стиснення 7Zip за замовчуванням не дуже популярний — 7z. Цей формат зменшує файли на 50% ефективніше, ніж звичайний ZIP. Звичайно, програма може також обробляти інші методи стиснення: ZIP, CAB, RAR, ARJ, GZIP або TAR. Програма інтегрується з системою Windows (як для Windows Vista, так і для Windows 7), вибрати файл або папку для упаковки або розпакування можна одним клацанням миші. 7Zip також має інтерфейс командного рядка, який може бути корисний для програмістів, що створюють розпакування архівів. Це цікава альтернатива популярних програм WinRAR і WinZip в Windows XP, Vista і Windows 7.

7Zip

WinRAR

WinRAR — це 64-розрядна програма стиснення і розпаковування файлів. Вона дозволяє розпаковувати і створювати нові архіви у різних форматах, включаючи RAR і ZIP. Остання версія програми також підтримує алгоритм стиснення RAR5. 64-розрядної версії WinRAR стискає файли, після чого вони займають ще менше місця на диску. Завдяки цьому їх легше відправити поштою або поділитися в інтернеті. Програма дозволяє вибрати ступінь стиснення і його тип з 15 доступних форматів. Найпопулярнішими з них є ZIP, RAR і ISO, і, крім того, був введений абсолютно новий RAR5 з високим ступенем стиснення.

WinRAR не є безкоштовним, як і інші програми архівації, такі як ZipGenius або 7Zip, але він пропонує безліч додаткових функцій, таких як захист вмісту файлу за допомогою 256-бітного паролю. Ви також можете створювати саморозпаковуються файли, які особливо корисні, коли ви відправляєте їх не дуже досвідченим користувачам. Програма дуже корисна при стисненні мультимедійних файлів. Картинки, фільми і музика упаковуються в WinRAR з використанням спеціального алгоритму, що значно зменшує розмір архіву. WinRAR інтегрується з системою Windows і доступний з контекстного меню. Просто виберіть файли або папки, викличте правою кнопкою миші контекстне меню, і WinRAR упакує їх в архів.

WinRAR

На ринку існує безліч безкоштовних програм декомпресії, але WinRAR пропонує безліч інших функцій і варіантів конфігурації. У порівнянні зі своїми конкурентами, він також забезпечує дуже високу ступінь стиснення з швидкою дією. Програма також доступна в 32-розрядної версії WinRAR. Останньою новинкою WinRAR є введення нового формату стиснення RAR5. Однак ви повинні враховувати, що такі файли можуть відкриватися тільки користувачами, у яких також встановлена ​​остання версія архіватора.

Розпаковують ігрових ресурсів

Формат PAK здобув популярність саме в ігровій індустрії — виробники сучасних ігор запаковують в нього мультимедійні файли — відео, заставки, фонову музику та інші компоненти комп’ютерної гри. Для доступу до прихованим ресурсів і для отримання можливості редагування даних комп’ютерні «умільці» придумали спосіб змінювати їх в таких архівах — спеціальні програми-пакувальники ігрових ресурсів.

Вони працюють за тим же принципом, що і звичайні архіватори — архів можна переглянути і змінити вміст, як в провіднику. Кращими додатками-пакувальники ігрових архівів є Extractor, Dragon unPACKer, Game Audio Player pro (своєрідний аудіоплеєр для музики з ігор), Resource Hacker і багато інших. Відкрити архів PAK за допомогою будь-якої з цих програм можна за стандартним сценарієм: запустити софт, в верхньому лівому кутку натиснути Файл — Відкрити (або натиснути на кнопку із зображенням відкривається папки в інтерфейсі програми), вказати шлях до архіву PAK. Готово! Тепер можна отримувати з архівів будь-які доступні дані.

Dragon unPACKer

Чому саме PAK і в чому його переваги

Переваги PAK полягають в алгоритмі стиснення, який дозволяє досягти максимального значення цього показника. При цьому в архів може бути вміщено величезну кількість файлів, що особливо корисно в ігровій індустрії, де всілякі файли текстур або музичного супроводу можуть обчислюватися тисячами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector