Як і чим відкрити або конвертувати файл з розширенням STP

Формат STP є універсальним для представлення даних (3D моделей) в CAD-системах. Він використовується в різних областях, навіть в аерокосмічній. Однак не всі користувачі знають, як і за допомогою чого такі документи відкриваються. Про це ви і прочитаєте в даній статті.

Як і чим відкрити або конвертувати файл з розширенням STP

Що означає розширення STP

Як говорилося раніше, дані файли служать для обміну між системами автоматизованого проектування. Вони містять у собі різні 3D моделі, складання та ін. Так як формат файлу STP або STEP є текстовий документ ASCII, сформований по протоколу ISO 10303, то він може бути розпакований і за допомогою деяких текстових редакторів. Далі ми поговоримо про це докладніше.

Програми для відкриття СТП

  1. Компас 3D. Дана програма для перегляду STEP, створена російськими розробниками, є дуже популярною серед користувачів.
  • Відкрийте програму. У верхньому меню перейдіть до першої вкладці, натисніть Відкрити.
    Відкриття файлу в Компас 3D
  • У відкритому провіднику знайдіть необхідний документ і клацніть по ньому. Відкрийте, натиснувши на відповідну кнопку.
  • Після імпорту об’єкт відкриється у вікні Компаса 3D.

Конвертація в інші формати

Зазвичай можливість перетворити STEP в PDF, DWG, STL і ін. Доступна вже в самій CAD-системі. Але все ж рекомендується завантажити окремий конвертер, наприклад, ABViewer.

Чому саме STP і в чому його переваги

Головним плюсом даного розширення є універсальність. Група людей, яка працює над проектом, без зусиль зможе зібрати всі створені деталі в одне ціле. Також воно підтримується різними програмами, що робить роботу більш продуктивною.

Сподіваємося, що у вас немає ніяких питань. Якщо ви знаєте більше цікавої інформації по даній темі, пишіть її в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector