Як прибрати рекламу в ВКонтакте і Однокласниках?

Кожен з нас любить проводити час в соціальних мережах: будь то ВКонтакте або Однокласники. Але виникає така проблема, що всюдисуща і набридлива реклама не залишає навіть тут. Зрозуміло, кожному користувачеві хочеться скоріше позбутися банерів та іншої нісенітниці, елементарно заважає нормально користуватися сайтом. Про те, як прибрати рекламу в ВКонтакте і Одноклассниках, і піде мова в цій статті.

Почнемо з ВКонтакте. Причин, за якими ця сама реклама з’являється, всього дві. Перша — банери розмістили на сайті самі розробники. І друга — шкідливе програмне забезпечення, яке через ваш браузер виводить рекламу, коли ви сидите в ВКонтакте.

Прибираємо рекламу соціальних мереж

Спливаюча реклама в соціальних мережах здається катастрофою, але не все так страшно, як здається на перший погляд

Щоб позбутися від першої причини, вам знадобиться спеціальна програма, яка називається Adguard. Завантажити її ви можете прямо з офіційного сайту. Принцип роботи Adguard полягає в тому, що програма блокує всю рекламу, так що ви взагалі не будете бачити ніяких банерів. Крім цього, програма захистить вас від вірусних і фішингових сайтів. Як тільки програма буде встановлена ​​на ваш комп’ютер, ви зможете забути про набридливої ​​реклами. Крім Adguard, є ще аналогічна програма під назвою AdBlock, яка представляє собою розширення для браузера і працює точно так само.

утиліта AdGuard

Тепер розберемо другу причину. Що робити, якщо на комп’ютер потрапив вірусне ПО, яке провокує постійні рекламні оголошення? Першим кроком в такому випадку буде перевірка всіх розширень, встановлених у вашому браузері. Просто відкриваєте список і по одному дивіться, чи є серед них якісь підозрілі або ті, які ви не встановлювали. Якщо є, то сміливо видаляйте. Перейти до списку розширень ви можете:

  • У Google Chrome. Меню браузера — «Додаткові інструменти» — «Розширення»
  • В Opera. Меню — «Розширення»
  • У Mozilla Firefox. Меню — «Доповнення» (аналогічно в Яндекс браузері)

Другим кроком стане повна перевірка вашого ПК на віруси. Перш ніж запускати перевірку, обов’язково оновіть антивірусні бази, щоб ваш антивірус нічого не пропустив.

Далі розберемося з Однокласниками. Тут принцип такий же і природа проблеми аналогічна. Для початку скачайте програми блокатори Adguard або AdBlock, а якщо вони вам не допомогли, то перевірте ПК на наявність шкідливого ПЗ.

Ще один спосіб позбутися від реклами — створити спеціальний файл в папці браузера. Для тих, хто використовує Opera, зайдіть в папку програми та знайдіть там папку «Styles». У ній необхідно створити файл «user.css». Тепер відкрийте цей файл за допомогою блокнота і пропишіть в ньому такі рядки:

# Banner1 {visibility: hidden! important};
# Banner2 {visibility: hidden! important; margin-bottom: -90px! important};

Вміст файлу user.css

Після цього збережіть файл і запустіть браузер, далі натисніть F12. В налаштуваннях для сайту перейдіть в «Вид» і відзначте пункт «Включити стилізацію форм». Також не забудьте вказати шлях до файлу user.css в поле «Моя таблиця». Цей спосіб працює і для ВКонтакте, і для Однокласників.

Ось таким чином ви зможете прибрати рекламу з соціальних мереж. Як бачите, робиться це досить просто і швидко. Залишайте свою думку про цю статтю в коментарях і пишіть, який спосіб допоміг саме вам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector