Як ховати пости «ВКонтакте», не видаляючи їх

Керуючий директор «ВКонтакте» Андрій Рогозів з нагоди Міжнародного дня захисту персональних даних представив новий інструмент для користувачів соцмережі — архівацію записів.

ВКонтакте

Я хочу представити ще одну можливість, яку ми обіцяли реалізувати, — архів записів. Це зручний спосіб швидко приховати неактуальні публікації зі своєї сторінки окремо або за вибраний період. Тепер замість видалення записів можна просто додати їх в архів — вони будуть приховані із загального доступу і доступні тільки Вам. При бажанні їх можна буде відновити. Нова можливість доступна в веб-версії ВКонтакте та в подальшому з’явиться на мобільних пристроях.

Щоб заархівувати будь-який запис на своїй сторінці, потрібно відкрити веб-версію «ВКонтакте», навести курсор миші на меню у вигляді дивиться вниз стрілочки і вибрати відповідну опцію. Ця запис збережеться на вашій сторінці, але буде прихована від усіх, крім вас. Надалі ви можете в будь-який момент розпакувати її, і вона знову буде видно всім.

Архівувати можна тільки особисті публікації. Записи, які ви розміщуєте в своїх групах або спільнотах, які вам довірили модерувати, приховати таким чином не вийде.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector