Як запустити дві копії програми або гри на одному екрані

Pokemon GO

Кілька останніх версій Android підтримують поділ екрану, яке дозволяє одночасно запускати два різних додатки. Але що робити, якщо вам потрібно працювати одночасно з різними акаунтами в одному додатку?

На допомогу прийде додаток Island. Воно знаходиться в статусі бета-версії і ще не видано офіційно, хоча його можна завантажити в Play Маркеті. Формальне призначення Island — можливість установки на особистий смартфон додатків, які використовуються для роботи, і їх захист. Навіть якщо хтось отримає доступ до вашого смартфону, коли він розблокований, для входу в робочий профіль і запуску списку контактів або встановлених в ньому додатків йому буде потрібно ще раз вводити пароль від пристрою.

Island створює «пісочницю» — робоче середовище для запуску ізольованих копій встановлених додатків. Ці копії працюють незалежно від налаштувань оригіналів, завдяки чому в них можна використовувати додаткові акаунти.

В реальності сфера використання цього додатка може бути не настільки нішевий, а набагато ширше. Наприклад, воно дозволяє грати в Pokemon GO одночасно з двох акаунтів або вести переписку відразу з двох облікових записів «ВКонтакте». У той час, поки ви користуєтеся однією копією додатка, інтерфейс другий «заморожується», але вона працює в фоновому режимі, як якщо б ви її згорнули. З одного боку це погано, оскільки ви не бачите зміни відразу в двох додатках, а з іншого — завдяки цьому не створюється додаткове навантаження на процесор і графічний чіп.

Island

Відразу після установки Island створить кілька ізольованих версій додатків, в тому числі «Контакти,« Налаштування »,« Сервіси Google Android GMS »і Chrome. Також створюється окрема копія Play Маркета, куди можна залогінитися з додатковим обліковим записом Google, щоб встановити інші додатки та ігри. Крім того, в списку всіх встановлених додатків з’явиться поділ на особисті і робочі програми.

Island вбудовується в Android, тому включати робочий профіль з ізольованою середовищем можна через шторку швидких налаштувань. Коли цей профіль відключений, запустити другий додаток не вийде.

Поділ екрана включається в різних версіях Android і на різних моделях смартфонів по-різному. За замовчуванням в чистому Android 9.0 це відбувається так:

  • відкриваєте додаток
  • Трохи тягнете вгору віртуальну кнопку домашньої сторінки
  • Натискаєте на піктограму програми в верхній частині екрану
  • Вибираєте «Розділити екран»
  • Натискаєте на робочий стіл
  • Запускаєте другий додаток

Island

Масштаб вікон можна змінювати потягіваніем розділової лінії. Для виходу з режиму розділеного екрана досить потягнути цю лінію повністю вгору або вниз.

Завантажити для Android

iGuides в Telegram — t-do.ru/igmedia

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector