Як дзвонити в Telegram

Що являють собою сучасні месенджери? Це універсальні додатки, які дозволяють виконувати безліч функцій. Вже давно минули ті часи, коли максимумом можливостей таких програм була відправка текстових повідомлень. Сьогодні ж абсолютною нормою є можливість відправки мультимедійних файлів, включаючи фото і відео, також безліч інших зручних і приємних функцій. Голосові дзвінки і відеодзвінки також стали практично невід’ємною функцією. Швидше, дивним є те, якщо месенджер НЕ буде вміти дзвонити.

Як дзвонити в Telegram

«Телеграм» не став винятком з правил. Хоча розробники позиціонували його, в першу чергу, як інструмент для листування та обміну файлами, і спочатку не додавали функції дзвінків, сьогодні месенджер оснащений такою можливістю. Примітно, що однаково легко і якісно можна здійснювати дзвінки в «телеграм» як з мобільних пристроїв, так і через комп’ютер.

У сьогоднішньому матеріалі детально розглянемо з вами, як зателефонувати через «Telegram». Дізнаємося, як включити цю функцію на мобільних пристроях і на комп’ютері.

Як здійснювати дзвінки в «Telegram»

  1. Насамперед переконайтеся, що у вас встановлена ​​остання версія додаток «телеграм». Для цього треба зайти в Play Market, AppStore, Microsoft Store або ж прямо в меню комп’ютерного клієнта і перевірте, чи немає доступних оновлень. У разі їх наявності обов’язково оновіться до актуальної версії.
  2. Якщо ви хочете зателефонувати в мобільній версії «Telegram», натисніть на фотографію абонента в чаті з ним, після чого натисніть на значок у вигляді телефонної трубки.Дзвінки в мобільній версії Telegram
  3. У комп’ютерній версії «Telegram» кнопка виклику розташована у верхній частині вікна чату.Дзвінки в web-версії Telegram
  4. Переконайтеся, що ваш дзвінок надійно захищений. Для цього у вас і вашого співрозмовника повинні збігатися чотири смайлика в вікні виклику. Тепер можна не переживати, що при голосових дзвінках вас хтось підслухає.
  5. Після закінчення розмови натисніть на червону трубку, щоб завершити дзвінок.

Як приймати виклики в «телеграм»

Якщо у вас в програмі з’явився вхідний дзвінок, натисніть зелену трубку, щоб прийняти дзвінок, або червону, щоб відключити виклик. По суті, нічим не відрізняється від звичайного телефонного дзвінка.

Чи доступні в «Telegram» відеодзвінки?

Оскільки більшість месенджерів підтримують, крім голосових дзвінків, ще й відеодзвінки, виникає логічне запитання — чи є вони в «телеграм»? Якщо відповісти коротко, то немає, і найближчим часом додавання цією функцією не передбачається.

Чому до сих пір так, розробники вважають за краще замовчувати. За офіційною версією, відеодзвінки не запускаються через те, що до цих пір не розроблений алгоритм надійного шифрування. Це дуже важливий момент, оскільки безпека і конфіденційність поставлені в цьому додатку на перше місце.

висновок

Голосові дзвінки через «телеграм» не вимагає дуже швидкого інтернет-з’єднання, вони надійно зашифровані, а також мають високу якість передачі голосу. Розкажіть нам, як часто ви користуєтеся цією функцією.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector