Як додати красивий темний режим відразу всім сайтам в інтернеті

темна тема

Apple і Microsoft додають темну тему оформлення своїм операційним системам. Так чому б не зробити те ж саме з улюбленим браузером? Після установки всього одного розширення фон на всіх сайтах буде темним, а текст світлим, що полегшить сприйняття інформації, особливо якщо ви багато читаєте при слабкому освітленні.

Розширення Dark Reader є для Chrome і Firefox. Після його установки всі сайти моментально поміняють вигляд і, можливо, будуть виглядати незвично, але при бажанні можна налаштувати їх зовнішній вигляд. Для цього натисніть на кнопку розширення праворуч від адресного рядка і виберіть оптимальний рівень яскравості, контрастності і інших параметрів. Ці зміни можна застосувати до всіх сайтів або тільки до того, який відкритий в даний момент. Можна налаштувати колірну гамму будь-якого сайту індивідуально, крім того, розширення дозволяє додавати сайти в список виключень — у них збережеться початковий інтерфейс.

Dark Reader

У динамічному режимі Dark Reader аналізує вміст сторінок і змінює на них кольору різних елементів таким чином, щоб сайти виглядали так, ніби розробники самостійно створили їх такими. У статичному режимі сторінки завантажуються швидше, оскільки аналіз контенту не проводиться, але результат менш вражаючий.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector