Як додати друга в стім

Тільки що створені акаунти в Steam мають деякі обмежені функції. Додавання співрозмовників теж є однією з них. Цей захід дозволяє боротися зі спамом. Але кожному хотілося б відразу створити своє коло спілкування, який дозволив би отримати важливі переваги. Зараз ви зможете дізнатися, яким чином можна додати друга в клієнті Стим.

Які обмеження у нових користувачів Steam

Якщо ви вперше завантажили ігровий клієнт і вирішили зареєструватися в цій системі, то приготуйтеся до деяких обмежень. Власники платформи Стим вирішили обмежити функції для нових гравців і ввели такі заборони:

 • ви не зможете отримати доступ до обміну і відправляти запрошення в друзі або групи;
 • не можна залишати відгуки під іграми і на інших подібних сторінках;
 • «Порожні» профілі не отримують досвіду і не підвищуються в рівнях;
 • забороняється використовувати мобільний чат;
 • у вас немає можливості ділитися ігровими предметами з іншими користувачами;
 • не можна додавати кураторів, скріншоти та інші публічні роботи.

Щоб зняти всі ці обмеження, вам необхідно поповнити баланс аккаунта мінімум на 5 доларів. Також профіль звільняється від заборон після покупки будь-якої гри, ціна якої перевищує 5 $. Навіть якщо у вас старий аккаунт, який не має в даний момент обмежень, він може стати обмеженим після того, як ви зміните пароль. Купити гру можна і за російські рублі. Але сума оплати повинна бути еквівалентна внутрішньому курсу долара Steam.

Якщо ви любитель CS: GO, дізнайтеся, як поміняти мову в грі.

Яким чином можна додати друга в новому акаунті

Розглянемо, як можна обхитрити систему Стим і додати товариша, незважаючи на обмеження. Забігаючи наперед варто сказати, що це практично неможливо. Найпростішим і простим способом є відправка запрошення дружби з боку повноцінних акаунтів. У яких функції не обмежені. Вам потрібно зв’язатися з людьми, які мають саме такі акаунти. І попросити їх додати в друзі вас. Після цього ви зможете прийняти запрошення. Для забезпечення безпеки Steam часто вимагає прив’язки мобільного телефону до аккаунту, дізнайтеся, як це зробити.

Ігрове співтовариство Стим створено навколо комп’ютерних ігор. Всі основні функції і можливості тут дозволяють зробити процес спілкування комфортним. Щоб зняти деякі обмеження, вам потрібно завантажити безкоштовну гру. Наприклад, після установки на свій комп’ютер Dota 2 у вас з’явиться можливість запрошувати друзів по ID. При цьому не потрібно підтвердження з боку товариша. Він просто з’явиться у вас в списку друзів гри.

Щоб дізнатися ідентифікатор, необхідно відвідати сторінку вашого друга через браузер. Або попросити відіслати вам свій ідентифікатор. Вводити його потрібно в запущеній грі, а не в клієнті.

Визначити ID одного або свій можна наступним чином:

 1. Відкрийте головну сторінку Стим https://store.steampowered.com/;
 2. Авторизуйтесь в своєму акаунті;
 3. Зверніть увагу, перебуваючи на головній сторінці, на адресний рядок. У ній буде подібний адреса: https://steamcommunity.com/profiles/76561198391703556/. Цифри після розділу / profiles / — «76561198391703556» є унікальним ідентифікатором користувача.

Вам точно буде корисною інформація, де знайти трейд-посилання в стім.

Додавання друзів в Стим в необмеженій акаунті

Якщо ви давно зареєстровані в Steam і вже не раз купували ігри та ігрові приналежності на суму понад 5 доларів, ви можете додати друга в такий спосіб:

 1. Запустіть клієнт ігровий бібліотеки Steam;
 2. Зверніть увагу на нижню частину клієнта. Тут повинна бути кнопка «Друзі і чат»;

  Друзі та чат

  Кнопка для відкриття вікна додавання друзів в Steam

 3. Після натискання кнопки ви побачите перед собою невелике вузьке віконце, в якому потрібно вибрати кнопку «Додати друга»;

  Додати друзів

  Кнопка для додавання одного в Steam

 4. Система знову відкриє вам вже нову сторінку клієнта, де ви зможете знайти друга через соціальну мережу Facebook. А також в цьому вікні доступні інші функції.

  Особистий кабінет

  Вікно, де можна додати друзів через Facebook або по ніку профілю

Ви зможете створити власну групу або приєднатися до вже існуючих. Якщо ви прив’язали або зараз же прив’яжіть свій аккаунт на сторінку Facebook, ви побачите, хто з друзів зареєстрований в Steam. І навіть зможете запросити його. У вікні додавання друзів праворуч знаходиться блок. У ньому можна знайти друзів по імені. Якщо ви знаєте нік одного, введіть його в це вікно і натисніть на кнопку пошуку. Після цього ви побачите список з декількох користувачів з таким же ніком. Виберіть з них потрібний варіант і натисніть кнопку «Додати в друзі».

Пошук по ніку

Пошук друзів по ніку

Коли ваш друг побачить повідомлення і підтвердить його, він з’явиться в списку ваших друзів. Не варто зловживати цією функцією. Ваш аккаунт може потрапити під антіспамний фільтр і стати заблокованим на деякий час до з’ясування обставин.

Чи можна обійти обмеження?

Не витрачайте даремно часу на пошуки «хаков» та іншої нісенітниці. Вони не допоможуть вам в обході обмежень на нові акаунти. Кращим рішенням стане — накопичити потрібну суму (близько 300 рублів) і купити що-небудь в Steam. Ви можете поповнити баланс аккаунта через банківську карту або електронні гроші WebMoney, PayPal та ін. Після цього ви без проблем зможете додати любого друга в стім.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector