Відповіді в грі WOW пазл дня на сьогодні

Ігри-головоломки були популярні практично завжди. Спорадично у нас виникає бажання згаяти пару хвилин за будь-якої грою, і головоломки для таких цілей підходять дуже добре. Вони розвивають мислення, сприяють зростанню ерудиції, і багато гравців здатні проводити за ними безліч годин свого вільного часу. Що вийшла влітку 2018 року гра «Words of Wonders» від турецької «Fugo Games» стала черговою розробкою в жанрі «Кросворди», і нині в неї грають сотні тисяч людей по всьому світу. У нашому матеріалі ми розберемо, які можуть бути відповіді в грі WOW пазл дня на сьогодні, а також наведемо ряд порад для швидкого знаходження правильних відповідей для цієї захоплюючої гри.

Words Of Wonders — мобільна гра-головоломка

Як відомо, «Words Of Wonders» (в перекладі — «Слова чудес») — це мобільна гра для ОС «Андроїд» і iOS в жанрі головоломок, випущена 25 червня 2018 року турецькою компанією «Fugo Games». У даній грі необхідно складати слова із запропонованих в колі букв, послідовно з’єднуючи літери одна за одною за допомогою проведених пальцем ліній.

Загадане слово в WOW

Загадане слово в WOW

Розгадане слово в WOW

Розгадане слово в WOW

Вся гра «Words of Wonders» (WOW) поділена на 5 блоків, кожен з яких присвячений певній країні (Єгипет, Туреччина, Китай, Норвегія etc.). Кожен блок має кілька рівнів для пошуку відповіді, присвячених пам’яткам кожної конкретної країни. За запевненням розробників в грі присутні більше тисячі рівнів, кожен з яких гравцеві буде потрібно розгадати.

Ігрові рівні WOW

Блоки рівнів присвячені конкретній країні

При цьому функціонал гри працює досить дивно. Гра може не знати деяких російських слів ( «актор», «катер», «піку»), а замість іменників може приймати як правильну відповідь дієслова, числівники і займенники (НАТО, ЧНІ, ВОНА, СТО, КРАФТ і інші). По видимості, турецькі розробники виявилися не до кінця вправні в особливостях російської мови.

Читайте також: як пройти завдання «Merge Dragons».

Що потрібно знати про пошуку відповідей в WOW пазл дня

У функціоналі «Words Of Wonders» доступний особливий формат гри під назвою «Пазл дня».

Пазл дня WOW

Вибір «Пазл дня» в меню WOW

Він оновлюється щодоби, і при повному проходженні даного рівня за розгадку слів відповідей ви будете отримувати кілька зелених кристалів. На них ви можете купувати підказки до слів, які вам дуже знадобляться, так як розгадати потрібне слово виходить далеко не завжди.

Виглядає гра WOW Пазл дня приблизно так:

Відповідно, відповідь WOW пазл дня на сьогодні (25.05.2019) буде слово «БАРСУК».

Відповіді ж на звичайні рівні «Words Of Wonders» ви можете знайти на ресурсах gameanswers.net, wordsofwonders.net та інших.

Як відгадати Words Of Wonders — пазл дня

Як і у будь-яких головоломках, основним інструментом для розгадки пазлів служить наша ерудиція і мислення. Не маючи достатнього словникового запасу відгадати відповідь для WOW буде досить складно. Проте, існують поради для Words Of Wonders, які допоможуть вам ефективніше знайти відгадку для даної гри.

Дані поради такі:

 • Знайдіть спокійне місце, де вам ніхто не буде заважати. Зовнішні подразники будуть перешкоджати знаходженню правильної відповіді для WOW;
 • Грайте в гру разом з друзями. Одна голова добре, дві — краще, багато — відмінно;

  WOW друзі

  Грайте в WOW разом з друзями — це захоплююче і цікаво

 • Пам’ятайте, що в якості правильних відповідей «Words of Wonders» зараховує не тільки іменники, а й різні скорочення (НЛО, НАТО, МРТ та ін.), Числівники, займенники та дієслова. Врахуйте це умова при формулюванні правильних відповідей на загадані кросворди;
 • Деякі слова наскільки складні для відгадки, що знайти на них правильну відповідь можна буде лише механічним перебором букв;
 • Не використовуйте підказки як попало, бережіть їх, вони стануть в нагоді на більш складних рівнях;
 • Перегляд реклами в грі додасть у вашу скарбничку ігрові підказки;
 • Програма здорово витрачає акумулятор смартфона. Забезпечте високий рівень заряду перед грою.

Відповіді WOW пазл дня

Тих читачі, хто знає відповідь на сьогоднішній пазл дня WOW, закликаємо писати його в коментарях до даної статті. А ті гравці, хто шукає відповіді на сьогоднішній пазл «Words of Wonders» — читайте їх в коментарях до цього матеріалу. Допоможемо один одному пройти далі в захоплюючій грі «Words of Wonders»!

висновок

Рекомендуємо використовувати перераховані нами поради для швидкого і ефективного знаходження відповідей до популярної в світі гри «Words of Wonders».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector