Як дізнатися модель MacBook

Вибираючи комп’ютер, ми зазвичай ретельно вивчаємо всі існуючі види і характеристики, щоб купити для себе оптимальний. Але після тривалого користування ми забуваємо такі подробиці і пам’ятаємо лише назва марки. У деяких випадках цього недостатньо, наприклад, якщо ви хочете оновити програмне забезпечення, або перевірити можливість і вартість ремонту в сервісному центрі, або продати свій Макбук, то вам знадобиться точно дізнатися модель MacBook.

Буки Еппл випускаються в різних варіаціях, у кожної з яких своя модель, плюс вони між собою різняться по конфігурації. На корпусі зазвичай відображається лише різновид Mac, іншу інформацію можна отримати з документів, чеків або на самому ноутбуці.

Як дізнатися модель MacBook

Якщо ви забули, яка модель вашого Mac — ми розповімо, як її визначити

різновиди макбуков

Макбуки випускаються в класичному варіанті, Pro і Air. Відрізняються вони як зовні, так і технічно. Всі сучасні макбуков працюють на Mac OS Sierra.

MacBook — компактний на процесорі Intel шостого покоління з дисплеєм 12 дюймів (моделі 2016 року) з роздільною здатністю більше 3 млн пікселів, 1,3 см завтовшки. Здатний працювати до 10 годин без підзарядки. Орієнтований на максимально бездротову роботу, оснащений універсальним швидкісним портом USB-C.

Pro — більш швидкий і потужний, має екран з найкращою передачею кольору. Оснащений скляній сенсорною панеллю, дисплеєм 13 або 15 дюймів (моделі 2016 року), технологією Touch ID (не у всіх конфігураціях), високошвидкісним портом Thunderbolt 3, потужним графічним процесором і поліпшеними динаміками.

Air — легкий і тонкий, з процесорами Intel 5-го покоління, здатний працювати до 12 годин без підзарядки, корпус 1,7 см завтовшки, вага 1,35 кг, підтримкою новітньої технології Wi-Fi 802.11ac, швидким флеш-накопичувачем замість традиційного жорсткого диска.

MacBook, Pro і Air

Лептопи від Apple відрізняються як зовні, так і начинкою

MacBook Air є середнім між звичайним і Pro за технічними характеристиками, тому Air дуже популярний серед любителів техніки Еппл.

способи визначення

Apple випускає MacBook, Pro і Air. Вони розрізняються за технічними характеристиками і зовні, але в управлінні вони схожі і способи перевірити модель у них однакові:

 1. Зайдіть в Меню, вікно «Про це Mac». Там відразу буде вказана модель. За серійним номером можна визначити ще і технічні характеристики. Номер також вказано в цьому вікні. Введіть серійний номер у вікні пошуку на сайті Apple, на сторінці «Технічні характеристики» https://support.apple.com/ru_RU/specs/, після чого отримаєте потрібну інформацію.
  Про це Mac

  У цьому вікні ви побачите назву моделі та серійний номер

  Для отримання більш повної інформації зайдіть з цього вікна в «Звіт про систему», де буде відображений ідентифікатор, за яким на сайті Еппл також можна визначити модель.
  Визначити її за серійним номером можна також на сторінці перевірки права на технічне обслуговування компанії Apple: https://checkcoverage.apple.com/ru/ru/.

 2. Переверніть MacBook і на нижньому боці корпусу повинен бути вказаний серійний номер. По ньому ви зможете отримати детальну інформацію про специфікації, як зазначено в пункті вище.

  MacBook Pro серійний номер

  Серійний номер так само зазначений на зворотному боці корпусу

 3. Якщо ви зберегли упаковку або чек від макбуков, то серійний номер буде вказано на наклейці поруч зі штрих-кодом. А також на упаковці ви можете знайти артикул, знаючи який ви зможете дізнатися модель за спеціальною таблицею на сайті Еппл.

Мінусом використання ідентифікатора є те, що ви не дізнаєтеся точної конфігурації. А той же MacBook Air випускається в різних варіантах процесора і пам’яті.

Тому краще всього дізнатися цю інформацію за серійним номером на сайті компанії Apple, ввівши в спеціальне поле пошуку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector