Як дізнатися IP-адресу людини і з’ясувати, що він скачував

IP

Знаючи IP-адреса, ви можете з’ясувати, які файли користувач качав через торренти. Головна проблема — обчислити цю адресу. Для всього цього можна використовувати спеціальний сервіс — iknowwhatyoudownload.com

Цей сайт аналізує пирингові мережі і показує список з фільмів, музики та іншого контенту, завантаженого з будь-якого IP-адреси. Ви можете перевірити це, вписавши свій айпішник, але набагато цікавіше дізнатися, що качали ваші знайомі. Для цього ви можете дати їм фішингову посилання. Вона скорочується з допомогою goo.gl і веде на iknowwhatyoudownload.com, а потім редирект на той сайт, який ви порекомендували відвідати свого знайомого (так він не запідозрить, що ви задумали щось хитре).

Ще один спосіб дізнатися IP-адресу цікавить вас людини — підключитися до інтернету через його Wi-Fi. Очевидно, що для цього потрібно бути з ним в хороших відносинах і попросити сказати вам пароль.

iknowwhatyoudownload.com не надає у відкритому вигляді IP-адреси інших користувачів і тримає їх у секреті, проте видає виявлений список torrent-роздач.

Варто мати на увазі, що багато операторів і провайдерів надають своїм користувачам не виділені, а динамічні IP-адреси. Такі адреси використовуються різними людьми, тому немає гарантії, що будуть показані дійсні закачування користувача.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector