Як програмувати іграшкових роботів за допомогою iPad

Компанія Apple додала в додаток Swift Playgrounds на iPad можливості керування роботами, дронамі і музичними інструментами. Swift Playgrounds підходить для школярів і тих, хто починає вивчати програмування на Swift — мовою від Apple, на якому можна створювати додатки для різних пристроїв.

Apple співпрацює з провідними виробниками пристроїв, забезпечуючи просте підключення роботів до додатка Swift Playgrounds через Bluetooth. Це дозволяє програмувати популярні пристрої, в тому числі LEGO MINDSTORMS EV3, Sphero SPRK +, дрони Parrot і багато інших. Оновлення Swift Playgrounds 1.5 можна буде безкоштовно завантажити з App Store з 5 червня. Це додаток сумісно з усіма моделями iPad Air і iPad Pro, а також з iPad mini 2 під управлінням iOS 10 і новіше.

Можливості програмування роботів за допомогою Swift Playgrounds:

— За допомогою комплекту LEGO MINDSTORMS Education EV3 учні освоюють програмування і вирішують завдання з реального світу, створюючи і контролюючи власних роботів, машини, механізми та винаходи разом з LEGO. Через Swift Playgrounds діти можуть програмувати і управляти моторами і сенсорами створених ними пристроїв.
— Робот-куля Sphero SPRK + обертається, прискорюється і змінює кольору. Сенсори показують, коли Sphero натикається на перешкоду. Всім цим можна управляти через програми на Swift.
— Дронь Parrot Mambo, Airborne і Rolling Spider можуть злітати, приземлятися, повертати і виконувати повітряні трюки, в тому числі перевороти, під керуванням коду, створеного користувачем.
— Комплект UBTECH Jimu Robot MeeBot Kit дає дітям можливість запрограмувати власного робота, який вміє ходити, нахилятися і танцювати.
— Навчальний робот Wonder Workshop Dash допомагає учням молодших класів вивчити програмування на практиці. Він ілюструє основні принципи написання коду, допомагає освоїти навички творчого вирішення завдань і інженерного мислення.
— Тактильний кубик Skoog дозволяє дітям з будь-якими здібностями вивчати, створювати і грати музику, програмуючи її на Swift.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector