Як дізнатися, хто дзвонив з прихованого номера?

Хто телефонував?

Стільникові оператори пропонують своїм абонентам можливість приховувати номер телефону від інших людей. Зазвичай для цього потрібно підключити додаткову опцію з абонентською платою, яка списується кожен день. Само собою, така анонімність призводить до того, що деякі починають використовувати її для чогось нехорошого (наприклад, Пранк, шантажу, погроз або залякування). На щастя, існує можливість з’ясувати, хто вам дзвонив, навіть якщо він приховує свій номер.

Оператори надають послугу, яка дозволяє відображати номер абонента, що телефонує, навіть якщо у нього підключений антивизначник. Така послуга, само собою, теж платна. Але можна обійтися і без витрат. Справа в тому, що оператори зобов’язані фіксувати всі номери — і вони відображаються в деталізації дзвінків. Навіть якщо номер був прихований, ви побачите його в докладної виписки і зможете дізнатися, хто вам дзвонив.

Подібним чином не вийде розкрити номер в тому випадку, якщо виклик здійснювався з використанням спеціалізованого маскує обладнання. Воно є у спецслужб, хакерів і у сервісів, які пропонують підміну ваш телефонний номер за гроші. Але навіть в цьому випадку ви можете звернутися до оператора і попросити його повідомити, з якого номера вам дзвонили.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector