Як дивитися «Оскар-2018» на комп’ютері, смартфоні або планшеті

Оскар

В ніч з 4 на 5 березня в Лос-Анджелесі відбудеться 90-а церемонія вручення премій Американської кіноакадемії. Дивитися «Оскар-2018» можна буде в прямому ефірі на сайті «Яндекса» і на «Кинопоиск».

О 2:30 розпочнеться хода акторів і кіновиробників по червоній доріжці, а сама церемонія почнеться приблизно о 4:00 і триватиме приблизно 3,5 години. Який фільм буде обраний кращим, стане відомо приблизно о 8:00 по Москві.

Трансляція буде доступна в наступних браузерах і операційних системах:

  • На мобільних пристроях: iOS версії 11.2+ (тільки Safari), Android версії 5+ (тільки Chrome)
  • На комп’ютерах: Google Chrome версії 35+ яндекс.браузер версії 15+, Firefox версії 47+, Opera версії 31+

Запис з перекладом на російську з’явиться через кілька годин після закінчення церемонії. Увечері 5 березня буде викладений запис з оригінальним звуком. На записі поширюються ті ж обмеження по країнам, пристроїв і браузерам, що і на пряму трансляцію.

За головний трофей в категорії «кращий фільм» боротимуться проекти «Три білборда на кордоні Еббінг, штат Міссурі», «Темні часи», «Дюнкерк», «Геть», «Леді Берд», «Примарна нитка», «Секретне досьє» , «Форма води» і «Клич мене своїм ім’ям». Фільм «Нелюбов», знятий режисером Андрієм Звягінцевим, представлений в номінації «кращий фільм іноземною мовою». Як і в минулому році, ведучим церемонії стане комік Джиммі Кіммел.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector