Як без депутатів обмежити себе соцмережі до трьох годин в день (або навіть менше)

смартфони

Петербурзький депутат Андрій Анохін запропонував новий закон, згідно з яким росіяни зможуть користуватися соцмережами тільки через ідентифікацію в «держпослуги» і не більше трьох годин на день. Звичайно, цей закон навряд чи буде прийнятий, однак складно заперечувати, що користувачі в основній масі заходять в соцмережі подеградіровать, і взагалі зайве довгий використання смартфонів шкодить здоров’ю, як фізичному, так і психічному.

Для деяких людей залежність від смартфона перетворюється в реальну проблему, і вони були б раді обмежити себе, але не знають, як. Один з можливих варіантів, — використовувати додаток, Lock Me Out яке наглухо блокує смартфон при вичерпанні встановленого ліміту.

Lock Me Out

Lock Me Out пропонує кілька варіантів обмеження: по тривалості використання, кількості разблокіровок екрану і блокування в певний час доби. Також можна вказати тривалість блокування. Додаток запитує адміністративний доступ, який гарантує, що ви ніяк не зможете розблокувати смартфон. Ви зможете відповідати на телефонні дзвінки, читати повідомлення та повідомлення, а також робити фотографії або знімати відео, але не більше того.

Lock Me Out — дуже жорстоке додаток, але навіть якщо інші способи подолати смартфону залежність вам не допомогли, воно точно впорається цієї із завданням.

Завантажити для Android

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector