Як автоматично завантажувати нові епізоди Netflix на вашому телефоні

Однією з найбільш зручних можливостей програми Netflix є можливість завантажувати фільми та телепрограми на пристрій, уникаючи будь-яких проблем з потоковою передачею, навіть з найнав’язливішим підключенням до Інтернету. Крок далі, Netflix дозволяє автоматично завантажувати нові епізоди ваших улюблених телевізійних програм після того, як ви закінчили ті, що вже збережені на вашому пристрої.

На жаль, користувачі iPhone не зможуть скористатися цією пропозицією. Netflix підтримує лише «розумні завантаження» на пристроях Android, без офіційної часової шкали для версії iOS. Ті з нас в екосистемі Apple зможуть вручну завантажити наступний епізод Office або Ozark.

  • Не пропускайте: Як використовувати Netflix в автономному режимі, завантаживши програми Cinema

Як працюють смарт-завантаження?

Припустимо, ви працюєте над першим епізодом Bojack Horseman, який вже зберігається в пам’яті вашого телефону. Після шоу Netflix поверне вас до екрана вибору епізоду. Послуга Netflix почне завантажувати наступний епізод, видаливши з пристрою епізод, який ви тільки що спостерігали. Це приємно.

Пам’ятайте, що ця функція працює тільки на Wi-Fi. Якщо ви закінчите перегляд епізоду, завантаженого клітиною, Netflix не завантажить наступний епізод.

Перед переглядом (ліворуч) проти після перегляду (справа).

Налаштування інтелектуальних завантажень

Налаштування інтелектуальних завантажень не є простим. Схоже, що Smart Install вмикається за замовчуванням під час встановлення програми. Тим не менш, ви все ще повинні ретельно перевірити, чи має пристрій активована функція. Натисніть піктограму «Додатково» внизу екрана, прокрутіть вниз і торкніться «Налаштування програми». Нарешті, переконайтеся, що перемикач поруч із пунктом «Smart Download» є синім.

Тепер, коли ви наступного разу завершите перегляд епізоду, завантаженого на пристрій, наступний у черзі буде завантажено на ваше місце, якщо у вас є з’єднання Wi-Fi. Якби тільки він працював для нових епізодів Гра престолів.

Ця стаття була підготовлена ​​під час щорічних фільмів «Фільми» в системі Android, спеціальна телевізійна пропозиція для мобільного телефону. Читайте всі фільми телевізора на своєму мобільному телефоні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector