Як відобразити транскрипти з екрану чату на пікселі

Екран виклику — одна з найкращих функцій телефонів Pixel. За допомогою однієї кнопки ви можете переглядати дзвінки за допомогою Google Assistant і уникати несанкціонованих викликів. Проте після завершення розмови немає доступу до транскриптів для подальшого перегляду. На щастя, є спосіб, але він прихований.

Завдяки доступу до транскрипту, ви можете проаналізувати попередню розмову і звернутися до всього, що потрібно для того, щоб з вами зв’язатися. Функцію екрана викликів можна також розглядати як візуальну голосову пошту, в якій абоненти залишають повідомлення, які можна переглядати в зручний час. Або ви можете документувати його для власних записів. У будь-якому випадку наявність доступу до транскрипції лише збільшує функцію екрану підключення, що робить ще однією причиною, чому ви хочете мати пристрій Google Pixel.

Крок 1. Оновіть останню версію програми Google Phone

Щоб мінімізувати будь-які проблеми, оновіть програму телефону до останньої версії за допомогою Play Store. Це забезпечить доступ до функцій екрану підключення і можливість перегляду транскриптів екрану після появи фактів.

  • Посилання для відтворення магазину: телефон (безкоштовно)

Крок 2: Див

Відкрийте програму Телефон і перейдіть на вкладку Останні, перемістивши палець ліворуч або вибравши «Останній» у нижній частині екрана. У списку знайдіть будь-який запис, який ви раніше використовували з функції екрана підключення, і виберіть його ім’я або номер (не вибирайте їх фотографії). Меню з’явиться трохи нижче списку, де ви знайдете кілька варіантів — виберіть «Деталі дзвінка».

На новій сторінці ви побачите всі зв’язки між вами та особою, яку ви зробили в цей день. Будь-яке з’єднання, в якому ви використовуєте функцію екрану виклику, матиме опцію «Переглянути запис». Виберіть цей текст, щоб відобразити запис розмови на екрані. Текст буде включати лише частину розмови, коли абонент зв’яжеться з Google Assistant. Незважаючи на відсутність опції трафаретного друку, ви можете робити скріншоти у свої записи, якщо хочете.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector