Iphone 5 c підтримкою LTE з великим знаком питання —

Скільки шуму було при виході Iphone 5, а коли починаєш замислюватися наскільки ж він ефективний для використання в країнах СНД, то мимоволі замислюєшся, що може все такий купити телефон подешевше або старішу модель. Також відзначу я описував в статті що краще вибрати iphone або Андроїд. Але зараз я хочу торкнутися серйозного нововведення в iphone 5 — як підтримка стандарту LTE. Якщо ж ви вже знаєте який телефон Вам потрібен, тоді виберіть гарний номер мобільного оператора тут.

Ось про цей стандарт LTE сьогодні і поговоримо.

iphone 5 lte в Україні

Отже трохи теорії. Використання даного стандарту дає можливість приймати дані з мережі на швидкості близько 300 мБ в секунду і передавати близько 150 мБ / с. Я спеціально не наводжу точні цифри, з двох причин перша — це те що я їх на пам’ять не пам’ятаю, а шукати і копіювати з першою-ліпшою статті я не можу. Совість не дозволяє. А шукати специфікацію лінь. І друга причина — це те про що піде мова.

Iphone 5 підтримує LTE, швидкість доступу до мережі при цьому просто величезна як для мобільного пристрою, але проблема в тому, що для того щоб оператор зміг забезпечити таку швидкість і повну підтримку можна сказати нової мережі LTE. Необхідно збільшити смугу частот в кілька разів, повністю замінити та модернізувати все встановлене обладнання, яке встановлювалося протягом 10 років, і при цьому кількість базових станцій і кількість антен має бути в 3 4 рази більшим ніж зараз.

З цих невеликих висновків робимо висновок — що мобільному оператору буде просто невигідно підлаштовуватися під клієнта і поки все встановлене обладнання не окупить себе ні про будь-яких швидкостях мова йти не буде. А так як у нас зараз в тарифних планах мтс або київстар вартість одного мегабайта більше 10 копійок і це найдешевшого, то моя думка таких швидкостей мобільного доступу до мережі ми не побачимо ще років 5-6.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector