День спілкування київстар. Як підключити відключити або замовити?

Суть даної послуги зрозумілий з назви, але деякі нюанси потрібно пояснити. Після підключення послуги ви можете розмовляти безкоштовно. Але ось наскільки обмежена кількість хвилин ніхто не знає, для експерименту була підключена послуга день спілкування на тарифному плані класичний київстар і за день було виговоритися більше 200 хвилин. Але при наближенні до цифри 200 і більше з’єднання розривалися самі по собі все частіше і частіше. Можливо з — за того що це був експеримент і в ньому брало участь лише 2 номер в яких з одного на інший відбувався автодозвон і автоподнятіе трубки. А можливо це буде і в реальних умовах.

Друга проблема з днем ​​спілкування київстар — це те, що дзвінки нетарифікованих можна здійснювати тільки абонентам київстар, а іншим операторам мобільного зв’язку України дзвонити доведеться відповідно до тарифів Вашого номера.

Третій нюанс. В умовах нинішніх тарифних планів, будь це вільний київстар 50 або вільний київстар в мережі. Дзвінки на номери київстар з таких тарифів і так безкоштовні тому платити за послугу навіть 3 грн сенсу немає. Винятком становить абоненти старих тарифних планів таких як класичний, базовий і так далі.

Вартість і підключення послуги День спілкування.

Якщо ви вирішили, що на один — 14 днів Вам потрібна ця послуга, нижче наведемо табличку і вартість підключення.

Термін на який буде підключена послуга

Вартість послуги день безкоштовного спілкування в залежності від тривалості

Коди для підключення послуги

1 добу (причому підключення може бути виконано не в той же момент, а протягом години або 2-х. А ось закінчить діяти як тільки годинник покажуть 12 ночі, прям як попелюшка)

3 грн

* 100 * 77 #

7 діб.

18 грн

* 100 * 777 #

14 діб

33 грн

* 100 * 7714 #

Команди на відключення послуги як розумієте, немає, тому якщо ви проплатили послугу на 14 діб, то потрібно розмовляти без зупинки.

Висновок.

Дана послуга може стати в нагоді тільки в тому випадку якщо завтра будь-якої свято і Вам потрібно привітати всіх друзів і родичів. В іншому випадку якщо ви вважаєте, що Вам не вистачає часу яке видається відповідно до Вашого тарифного плану, то варто задуматися про зміну тарифу або оператора.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector