Безвіз вікенд — послуга Водафон. Дешевий роумінг? —

безвіз вікенд
На відміну від різних дзвінків за кордон, де завжди реально знайти дешевий спосіб подзвонити, особливо з появою месенджерів і доступного інтернету. Але що робити якщо ви збираєтеся за кордон і Вам необхідно підтримувати зв’язок з вашим будинком, роботою, клієнтами і так далі. Правильно! Потрібен дешевий роумніг. Але проблема полягає в тому, що роумінг як правило дорогий і часто дешевше купити карту місцевого оператора, як це відбувається в Єгипті і просити щоб Вам дзвонили на цей номер. І знову ж таки — це одна країна в якій будь-хто може купити сім карту будь-якого оператора. А що робити, якщо ви зараз відправляєтеся в подорож по Європі. З цієї причини компанія Водафон пропонує послугу Безвіз вікенд.

Суть послуги безвіз вікенд від Водафон

Сенс послуги полягає в наступному. Ви зі своїм номером Водафон відправляєтеся за кордон, попередньо активувавши і підключивши послугу (Як підключити — тут). Далі як тільки ви приходите до місця призначення і здійснюєте будь-який дзвінок — з вас автоматично знімається плата за послугу і призначається регіон (зона) в якому ви перебуваєте.

У чому проблема послуги?

Водафон умовно розділив Країни на 2 зони. З цієї причини якщо на на наступний день ви будете перебувати в іншій країні (а це актуально з автобусними турами) і ця країна не входить в зону, то дзвінки для Вас будуть вже платні. З цієї причини потрібно уважно стежити, чи варто підключати дану послугу і чи зможете ви вичерпати ліміт хвилин запропонованих компанією Водафон.

Вартість і тарифи на користування послугою безвіз Вікенд

Вартість послуги

60 грн

Для роумінгу в будь-якому прояві — незначна сума

Кількість хвилин в роумінгу

30 хвилин

Компанія Водафон розписала на своєму сайті, що нібито надаються вхідні дзвінки, вихідні на Водафон, які виходять в межах країн даних зон і так далі. Але по факту Вам надається це все, але тільки 30 хвилин в сумі.
p.s. Якщо ми не праві поправте в коментарях

смс

10 штук

Інтернет

100 мегабайт

З огляду на що швидкість інтернету дорівнює 8 кбіт на секунду, то даних 100 мегабайт Вам вистачить надовго … Ви їх навіть використовувати не зможете.

Як підключити послугу?

Для підключення є запит — * 600 * 9 #
Для перевірки статусу — * 600 * 92 #

Країни входять в зону 1 та зону 2

зона

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector