3g смартфон 29 — Смарт 69 Лайфселл. Чергове подорожчання тарифу

3g смартфон 29
Не встигла вщухнути галас з приводу тарифного плану дзвінки всім, в якому компанія підняла абонентську плату до 40 грн. Як з 07.12.2016 року вони вирішили продовжити «захід» і підняти абонентську плату і для тарифного плану 3g смартфон з акційною абонентської платою 29 грн до абонплати в 69 грн.

Можлива причина підняття абонплати у всіх тарифах

Коли компанія лайфселл підняла абонплату в тарифі лайфселл, у них хоча б було виправдання, що нібито тарифи без доступу до мережі — не потрібні, так заявив головний директор компанії, коли стався ребрендинг, що орієнтир компанії буде націлений на розвиток 3G, більш дешевого доступу до інтернету і так далі ….

Але при цьому у своїх же абонентів вони забули запитати згоди …

На даний момент, а саме з 7 грудня 2016 року тариф 3g смартфон 29 припиняє свою дію і всім абонентам необхідно змінити тарифний план а інакше він буде автоматично змінений на тариф 3g смари 69.

Що в підсумку можна припустити, лайфселл просто хоче більше грошей? Але так не буває, величезна кількість абонентів перейдуть на Водафон, тим більше, що зараз в Водафон можна перейти на тариф лайт + за 20 грн на місяць. Або на той же Київстар, але платити 69 грн ніхто не буде.

Зміни, які очікують абонентів тарифу 3g-29

Було (3g смартфон 29)

Стало (3g смарт 69)

абонплата

29 грн

69 грн

Інтернет

3 Гб

4 Гб

СМС

1000 смс

200 смс

Мета компанії!

У підсумку ми бачимо, що пакет по факту не змінився (один додатковий гігабайт картини не змінює), але абонплата зросла більше ніж у 2 рази. І швидше за все мета компанії щоб всі абоненти перейшли на тариф свобода або супер свобода в залежності від регіону.

p.s.
Якщо Вам цікаві роздуми, чому лайфселл всіх хоче перевести на лінійку тарифних планів СВОБОДА. Підписуйтесь на групу в ВК і пишіть про це в коментарях. Постараємося разом прояснити ситуацію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector