Характеристики та огляд Sony Xperia Z5 —

sony z5
З появою Xperia Z5 Sony безумовно порушила інтерес громадськості. Зовнішність Z5 кидається в очі відразу. Смартфон не тільки симетричний, він ще виглядає майже ідентичним з різних сторін. Деякі люди, безсумнівно, вважатимуть новий дизайн нудним, але це досить чарівно у своїй простоті.

Характеристики Sony Xperia Z5

Телефон наводиться в дію першокласним процесором Qualcomm MSM8994 810, разом з графічним прискорювачем Adreno 430, 3 ГБ оперативної пам’яті і 32 Гб постійної пам’яті для користувача. Дисплей у смартфона Full HD з роздільною здатністю 1080 × 1920 пікселів. Все це показує хороші і чіткі зображення, і, здавалося б, уже не найкраще дозвіл 1080 пікселів також приносить користь, здійснюючи менше навантаження на графічний процесор і, отже, більш тривалий період роботи від акумулятора.

Sony Z5 обладнана акумулятором на 2900 мАг. Тести показують, що Z5 зроблений трохи краще, ніж його менший брат Z5 Compact і відповідно справив враження 8 годинами відтворення відео. Sony пропонує Z5 з однієї SIM з двома, а також в різних колірних рішеннях, докладніше на сайті Avcentre.ru Ви можете купити телефон Соні, а також ознайомитися з різними моделями даної серії.

Смартфон підтримує роботу в мережах GSM / GPRS / EDGE / HSDPA. Варто зазначити, що варіант E6653 пропонує LTE зі швидкістю до 300Mbps, в той час як E6603 з теоретичним максимумом 150Mbps.

Ніякої по-справжньому сучасний флагман не міг бути дійсно повноцінним без потужної камери, і Z5 безумовно не виняток. Sony вирішила забезпечити цілу сім’ю Z5 новими камерами з дозволом 23 Мп. Нова камера дає великі обіцянки. Але незалежно від того, наскільки сильні апаратні засоби, якість камери все ще дуже залежить від обробки програмного забезпечення. Також, що не менш важливо, перевірена 5.1Mп фронтальна камера. Фотографії вийшли яскраві і насичені, як можна було б очікувати.

Sony Xperia Z5 йде з Google Chrome як з веб-браузером за замовчуванням з коробки замість універсального браузера Android. Браузер постійно вдосконалюється Google, і це призвело до того, що він є одним з найбільш безвідмовних браузерів. Певною новинкою стало додаток Lifelog Sony. Це — єдиний центр для відстеження діяльності, розпорядку дня, циклу сну і більш. Це чудове доповнення до існуючого набору.

Xperia Z5 — прекрасний приклад якісної роботи компанії. Це чудово розроблене і побудоване пристрій, з досить вражаючими параметрами, яке виразно гідно конкурувати в вищих класах мобільної індустрії.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector