Гроші на замовлення Vodafone — особливості кредит

Водафон гроші фото
У минулій статті ми розглядали послугу гроші на замовлення від МТС зараз же розглянемо аналогічну послугу від Vodafone. Багато скептиків скажуть, що МТС це і є Водафон і послуги у них однакові, але це далеко не так, тому як САМ МТС хоче, показати своїм абонентам, що після використання того як вони почали використовувати бренд Vodafone вони нібито змінилися і нібито в кращу сторону . А ми за допомогою аналізу тарифних планів і послуг, що надаються визначимо в кращу сторону були зміни чи ні.

Скільки коштує послуга гроші на замовлення?

Якщо ви скористаєтеся добре завуальованим кредитом від Водафон, то Вам нададуть в розпорядження 20 грн і за це візьмуть плату в розмірі 3 грн. (Аналогічно брав і МТС). Більше ніж 20 грн поки Водафон не надає, пояснюючи це тим, що не існує абонентів, які користуються послугами компанії більше 3-х місяців.

особливості послуги

Якщо сума на Вашому менше 2 копійок в момент замовлення ви отримаєте 20 грн на основний рахунок.
Якщо сума на Вашому рахунку більше 2 копійок — то на додатковий рахунок.

Як підключити послугу?

Для підключення необхідно відправити СМС на номер 5010 з будь-яким текстом.

Як відключити послугу?

Так як Водафон не надає послуги у вигляді автоматичного кредиту на відміну від компанії київстар, то відключення дана послуга не вимагає. І одноразове підключення закінчиться, як тільки ви виплатите кредит і гроші за використання — грубо кажучи, суму в розмірі 23 грн.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector