Як відключити підписку Водафон? Ігри, футбол, погода — інший контент

смс Водафон підписки відключення
Всі приходять непотрібні смс з рекламою або будь-якими «інформаційними послугами», таким як погода або курс валют в більшості випадків абсолютно марні. Звичайно ж якщо ви самі не підключали їх і відключити їх досить проблематично. Але все ж можливо, особливо після створення компанією Водафон досить непоганих сервісів:

  • Контент ревізор докладніше тут
  • Перевірка коротких номерів — детальніше тут

Але буває так, що номер не відображаються за допомогою даних сервісів або зазначена інформація не приносить бажаного результату, або не вказано код для відключення, або взагалі вказана тільки назва, а що з нею робити далі незрозуміло.

Як відключити підписки на розважальні послуги

  • Далі скористатися послугою контент ревізор і відправити безкоштовне смс повідомлення на номер 2828 (пусте або з цифрою 1, якщо порожнє повідомлення ваш смартфон не відправляє)
  • Якщо не вийшло, то на сайті компанії Водафон ввести номер з якого приходять смс на сторінці — _https: //www.vodafone.ua/ru/chastnym-klientam/uslugi/sn
  • Якщо і це не прокатали, то можна спробувати відправити слово STOP але цей же номер.
  • Якщо нічого не підійшло, то варіант тільки один — дзвонити оператору.

Відразу скажемо, що якщо підписка реалізована компанією Водафон, то відключити її не складно, але якщо наявна підписка створена сторонньої компанією, то навіть Водафон не зможе нічого відключити.

Яскравий приклад — акції та різні пропозиції від магазинів, служб таксі та інших комерційних компаній. Як правило вони діють так, що ви при оформленні знижок карти підписуєтеся на те, що згодні на розсилку рекламної інформації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector