GPS маячок. Принцип роботи і коли це потрібно?

gps маячок
GPS маячок — це пристрій, що контролює рух авто, його швидкість і інші параметри шляхом установки приладу в машину. Існують так само маячки, які заражаються аналогічно мобільному телефону і через встановлені проміжки часу передають координати об’єкта, що цікавить (дитина, літня людина, цінна річ). У мобільного оператора Київстар навіть є окремий тарифний план для цих цілей під назвою Київстар датчик.

Принцип роботи GPS-маячка і про вигоду його використання докладніше.

Усередині GPS маячка встановлені два модуля. Перший GPS-модуль працює на прийом сигналу з супутника, він управляється центральним процесором для передачі координат місця знаходження в заданий час. З метою забезпечення гарантій пошуку об’єкта в місцях, де супутник не ловить сигнал, в маячок вмонтований другий модуль — GSM-модуль. Він працює за принципом мобільного телефону, тобто за допомогою СІМ — карти того оператора, чий тарифний план найбільш вигідний. Далі дана інформацію передається на сервер де обробляється і наноситься на карту, а за допомогою сервісу який надає цю послугу можна в онлайн режимі переглянути координати місцезнаходження. Яким чином буде представлена ​​інформація в принципі неважливо, тому що це може встановлене програмне забезпечення на Ваш ПК або смартфон, або ж інтернет ресурс, яких в даний момент більш ніж достатньо.

Власнику маячка досить зайти на сайт компанії, ввести ім’я та пароль, щоб мати доступ до його цікавить. За допомогою маячка можна відстежити рух викраденого автомобіля, контролювати роботу водіїв, виключаючи «ліві» рейси, слив палива та інше. Технології не стоять на місці, вони стрімко розвиваються на благо людства.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector